31/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 129 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 860
מאת: לי ליבר
ראש העין זכתה לשבחים כ'עיר ידידותית לנשים' בכנס בינלאומי בדרום קוריאה. ראש העין כיכבה בכנס בינלאומי בדרום קוריאה. העיר הוצגה ע''י אורלי מונק, יו''ר פורום נשים, כעיר ידידותית לנשים והציגה את הישגי העיר בנושא.
ראש העין זכתה לשבחים כ'עיר ידידותית לנשים' בכנס בינלאומי בדרום קוריאה. ראש העין כיכבה בכנס בינלאומי בדרום קוריאה. העיר הוצגה ע"י אורלי מונק, יו"ר פורום נשים, כעיר ידידותית לנשים והציגה את הישגי העיר בנושא. חודש אוקטובר נערך בדרום קוריאה כנס בינלאומי במסגרת ועידת הארגון העולמי לשימור התרבות, iccn, במסגרתו יצגה אורלי מונק את העיר ראש העין, במסגרת תפקידה כיו״ר פורום הנשים של העיר, וכמובילת תכנית עיר ידידותית לנשים. באירוע נכחו עשרות רבות של נשים מקוריאה וממדינות העולם, שהגיעו לשמוע את הרצאתה של יו"ר פורום הנשים הגדול בישראל. אות נשים, ראשי ארגוני נשים, נכחו באירוע בו נדונו האמצעים לחיזוק מעמד האישה בערים השונות בתחומי הקהילה: הפן הפיזי של העיר, הביטחון האישי והמעורבות בחיי העיר, בדגש לאפשרויות כלכליות לנשים. בקוריאה הוכרזו כבר שלושים ערים ככאלו וישנם הישגים רבים להפיכת העיר כ"ידידותית לנשים".

משה סיני ראש העיר במכתבו לאורלי מונק: "ברצוני להביע את הערכתי העמוקה והוקרתי באשר להצגת הדברים בכל ההיבטים, שנעשתה בצורה מאירת עיניים , בהירה, ממוקדת, עמדה על ההדגשים המרכזיים של הפעילות הישראלית בנושא, ויצרה גלים של הדים חיוביים והתפעלות מהחזון, החשיבה, והפעילות של פורום הנשים בעיר, וכפועל יוצא, גם בישראל. שבחים הרבים שקיבלת מכל הנוכחים, הקוריאנים, נציגי ארה״ב, קרואטיה, סין ועוד חיממו את לבי וריגשו אותי מאוד. לא קל הדבר לעמוד מול פורום בינלאומי מרשים ומכובד, הבקיא בנושא, מול עשרות ארגוני נשים במדינה בה כבר שלושים ערים מוכרות כערים ידידותיות לנשים, ולהציג באופן מקורי ומיטבי את גישתנו ופעולותינו בנושא".

 
צילום: דוברות העירייה
תאריך: 08/11/2012
גיליון: 860
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il