11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
פרויקט סיוע לאמהות טריות, תושבות ראש העין
מאת: יהורם אלוני
ח''כ גילה גמליאל, סגנית השר לקידום צעירים, סטודנטים ונשים במשרד ראש הממשלה, הודיעה השבוע כי השנה יורחב ויתוקצב פרויקט סיוע לאמהות צעירות על ידי אמהות ותיקות בראש העין.

הפרויקט מכונה "אם לאם" ומטרתו לסייע לאימהות טריות בצעדיהן הראשונים בתחום ההורות ובחיזוק תחושת השייכות החברתית והקהילתית שלהן.

על פי גמליאל, הפרויקט ייצר חוסן קהילתי באמצעות אמהות בעלות ניסיון. "הורות, משלב הלידה ועד לבגרות- מהווה נקודת ממשק מרכזית בין נשים, והזדמנות ליצירת רשתות קהילתיות. המפגש האינטימי והעזרה ההדדית בין נשים ברגעים רגישים ומשמעותיים בחיים, מהווים בסיס לקשרים עמוקים לאורך זמן - ובתוך כך לשינוי חברתי במקומה של ההורות בחברה המודרנית", אומרת גמליאל.
הפרויקט, שהחל כיוזמה פרטית, שודרג לתכנית מסודרת, כתוצאה משיתוף פעולה ייחודי בין גורמים מוניציפאליים שונים אשר נרתמו לסייע והוא פותח ומופעל על ידי 'שדמות'- המרכז למנהיגות קהילתית של המכללה האקדמית לחינוך 'אורנים'. בהמשך, הפרויקט יורחב לערים נוספות.

גמליאל: "לפרויקט חשיבות עצומה בהעצמתן של נשים ובכלים שהוא נותן להן לשילוב הורות וקריירה. הפרויקט הזה משתמש בחוכמתן וניסיונן של נשים שכבר חוו את הדילמות והבעיות של שילוב אימהות וקריירה ותורמות את זמנן בהתנדבות כדי לסייע לאמהות טריות. אני מאמינה כי בעזרת פרויקטים מסוג זה, בו רותמים את ניסיונן של אמהות ותיקות נוכל להכניס עוד נשים, שבעבר ראו את האמהות כמכשול למעגל התעסוקה ונסייע להן להגשים את עצמן לא רק בתור אמהות אלא גם בתור נשות מקצוע."

תאריך: 27/01/2011
גיליון: 771
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il