14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
זהירות מפגע לפניך 861
מאת: יהורם אלוני
* כבל חשמל חשוף * שלט ייצוגי לכיכר אלי כהן ז''ל * תמרור שוכב * תמרור ''שקיבל זווית''
תמונה מספר 1- ברחוב זכריה משה (מול קופת החולים הכללית), בכניסה לשטח המתנ"ס נותר כבל חשמל חשוף, ככל הנראה מחגיגות פסטיבל "התימנה" לפני כחודשיים ועדיין לא הוסר. הדבר מהווה סכנה להולכי הרגל ובמיוחד לבני הנוער ולילדים שעלולים לבוא לידי סכנה. לטיפולכם.
תמונה מספר 2- מעקב- העירייה הבטיחה, לפני כחודשיים, לשקול להציב שלט המורה על "כיכר אלי כהן ז"ל" בכיכר אלי כהן, בצומת הרחובות זלמן שזר- שבזי. עד היום לא הוצב השלט. אי הצבת השלט מעידה על זלזול מסוים בהנצחת שמו של האיש שמסר נפשו לטובת מדינת ישראל. פניות חוזרות ונשנות לגורמים המקצועיים בעבר ובהווה, לא נענו. לטיפולכם.
תמונה מספר 3- תאונת דרכים שהתרחשה ברחוב שבזי פינת מהרי"ץ לפני כשבועיים גרמה לכך שהתמרור המוצב ברחוב שבזי נפל והתעקם. למרות פניית התושבים למוקד העירוני לתקנו - אין תגובה. לטיפולכם.
תמונה מספר 4- גם התמרור שבתמונה "קיבל זווית" כתוצאה מהרוחות ומהגשמים העזים שהיו במהלך כל השבוע. רצוי לתקנו מהר ככל שאפשר היות ומדובר על כביש ראשי. לטיפולכם.

תגובת העירייה "במרחב הציבורי קיימים מפגעים שנגרמים מסיבות שונות כמו ונדליזם, בלאי טבעי, נזקי טבע, עבודות פיתוח ועוד, והטיפול בהם הוא חלק מעבודתה השוטפת של העירייה. המפגעים מתגלים בדרכים שונות כגון: סיורים שגרתיים של עובדי העירייה השונים, דיווחים למוקד העירוני ועוד. המפגעים מטופלים בהתאם לחומרתם ולפי האמצעים העומדים לרשות העירייה, נכנסים תמיד לתוכניות העבודה, ומתוקנים. יש לציין, כי בעיר ישנן עבודות פיתוח בהיקפים של עשרות מיליונים. אנו מודים לעיתון על המעקב הקבוע אחר הפעילויות. גורמי המקצוע ברשות המקומית יטפלו בכל הנושאים, קטנים כגדולים".

תאריך: 15/11/2012
גיליון: 861
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il