11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העין על המפה
מאת: יהורם אלוני
ראש העין ממשיכה לספק כותרות בכלי התקשורת הארצית. העיר שניצבת לאחרונה בלב מפת הנדל''ן הישראלית בשל הפרויקט האדיר של בניית 14 אלף יחידות דיור מהווה מוקד משיכה גדול לתושבים רבים מכל חלקי הארץ המחפשים מגרשים לבניית צמודי קרקע.

את הנהירה לעיר ראש העין אפשר לראות בתוצאות מכרז מינהל מקרקעי ישראל על מגרש בשכונת 'פסגות טל' לבניית 100 צמודי קרקע כאשר המכרז רק פורסם וכבר הגישו 19 יזמים בקשות לבנייה. לנו נודע כי עקב התחרות, נאלצו היזמים להעלות את המחירים מעל המחיר הסביר. המדובר במחיר של כמיליון ₪ למגרש לא כולל מע"מ והוצאות פיתוח, מחיר כשלעצמו גבוה מהסביר. מי שזכתה לבסוף היא קבוצת רכישה מקומית. בהמשך הוציא המינהל מכרז נוסף למגרש הסמוך, המיועד לבניית 55 דירות חדשות בבנייה רוויה וזכתה בו חברת 'רם הנדסה' לאחר שהציעה עבור הקרקע 28 מיליון שקל (500 אלף ₪ לקרקע לדירה) לא כולל הוצאות פיתוח ומע"מ. גורמים בענף הנדל"ן מדגישים כי מדובר במחירים חסרי תקדים לגבי העיר ראש העין, הממחישים את הפוטנציאל של העיר בשל זכייתה לאחרונה בפרס החינוך הארצי ומיקומה בסמוך לצמתי תחבורה מרכזיים.

לדברי ראש העירייה, משה סיני: "מדובר בסנונית ראשונה של שיווקים בגבעות המזרחיות של ראש העין והצלחת השיווק תשפיע ללא ספק על עלייה בביקוש לשיווק של משרד הבינוי והשיכון". עוד הוסיף ראש העיר כי העירייה פועלת למען מתן מענה גם לזוגות הצעירים, שאותם העירייה רוצה לראות בעיר. במסגרת זו כ- 650 יחידות דיור משווקות בימים אלו בשיטת 'המחיר למשתכן', שמשמעותה זכייה של ההצעה הזולה ביותר תתקבל ולאו דווקא היקרה.

תאריך: 27/01/2011
גיליון: 771
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il