11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
נפל עליהם דבר
מאת: יהורם אלוני
בעקבות נפילת אריחים מבניינים ברחוב העצמאות החליטה העירייה לחייב את הדיירים לתקן את המפגע.
רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה: "חלה חובה על דיירי הבניין לתחזק את הבניין. בכל טענה עסקית הקשורה באיכות גמר העבודה בבניין, על הדיירים לפנות אל הקבלן".
 
אגף ההנדסה בעיריית ראש העין החליט לאחרונה לחייב את התושבים המתגוררים ברחוב העצמאות לתקן את המפגע המסוכן מהבניינים שבבעלותם.
כזכור, לפני כעשר שנים נפתח פרויקט 'חוצות אפק' ברחוב העצמאות ובמסגרתו נבנו מספר בניינים בני עשר קומות. לפני כמה שנים וכפי שהתפרסם בעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' החלו להצטבר תלונות של עוברי אורח ולפיהן נופלים עליהם אריחים מהבניינים ברחוב העצמאות. בדרך נס איש לא נפגע עד כה. אגף ההנדסה בעירייה החל לפני מספר שנים בתהליך של בדיקה מקיפה של הנושא ובימים אלה קבע כי הדיירים יאלצו לשלם על תיקון האריחים.
באגף ההנדסה מודעים לעובדה שהדיירים אינם ממהרים לקחת אחריות על המפגע ולכן אנשי האגף מתכוונים לתקן את הליקויים ולחייב את התושבים בדיעבד וזאת כדי לעצור את הסכנה לעוברי האורח. אחד הדיירים הגיב השבוע: "העירייה היא שאמורה לתקן זאת מכספה מכיוון שהיה עליה לדאוג לנושא לפני שהיא מעניקה טופס 4 לקבלן".

מהעירייה נמסר בתגובה: "לאור תלונות תושבים לגבי אריחי קיר המתנתקים ממספר בניינים ברחוב העצמאות, פעלה העירייה לפי חוק העזר למבנים מסוכנים והוציאה צו לבעלי הנכס לפעול לחיזוק המבנים. במקביל פנתה העירייה לחברה, המתמחה בבדיקות מסוג זה להכין דו"ח סטטוס למבנה בסיוע מכון המתקנים. ממצאי הדו"ח יאפשרו הערכת עלות לתיקון הבעיה. על הדיירים לפעול לפתרון הבעיה, שכן המדובר בנכסים פרטיים ולא עירוניים".

תאריך: 27/01/2011
גיליון: 771
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il