14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מתקנים את הסלים
מאת: יהורם אלוני
בימים אלה חתמה העירייה על הוראה תקציבית לבדיקה קונסטרוקטיבית ובטיחותית של כל מתקני הספורט בעיר וזאת בעקבות קריסתו של מתקן הכדורסל בתל אביב שבעטיו קיפח את חייו נער כבן 15.

המרכז השלטון המקומי אף שיגר לאחרונה מכתב לכל ראשי הרשויות בארץ, להפסיק את השימוש במתקני הספורט שבתחומם עד לבדיקה יסודית של מצבם. באגף הספורט בעירייה לא מתרגשים מההחלטה לבצע בדיקה של כל מתקני הספורט. מבחינתם, הם מבצעים זאת מדי שנה בשנה וללא קשר לאירוע המצער שהתרחש בתל אביב וזאת בעקבות הוראתו של חבר המועצה, רזיאל אחרק, כששימש בתפקיד סגן ראש העיר ויו"ר אגף הספורט ונתן הוראה, מיד עם כניסתו לתפקיד, לבצע בדיקה מקיפה של כל מתקני הספורט בעיר.

כמו כן העביר רזיאל תקציב בסך שני מיליון ₪ למטרה זו בתוקף תפקידו כיו"ר ועדת הכספים בעירייה. חשוב לציין, כי בעבר התרחשו בהיכלי הספורט העירוניים שבזי ורבין דליפות מים מהגג והיה חשש סכנה לשחקנים המשחקים על הפרקט מלבד הפסקת המשחקים שגבל בהפסד טכני וקנס כספי לקבוצה הביתית.

חבר המועצה רזיאל אחרק מסר לנו השבוע בתגובה "בתוקף תפקידי כיו"ר האגף הספורט בעירייה, נתתי הוראה לגורמים המקצועיים ובראשם מהנדס העירייה, אריה גלברג ומהנדס ויועץ בטיחות עירוני, אייל צפר, שיכינו מפרט מדויק לחיזוק מתקני הספורט בעיר, כדי למנוע מתקלות ואסונות כפי שהתרחש לצערנו בתל אביב. כמו כן בהיותי יו"ר ועדת הכספים בעירייה אישרתי תקציב בסך שני מיליון ₪ עבור הפרויקט הזה, כך שההחלטה אינה חדשה לגבי העיר ראש העין".

בתמונה: מתקנים את הדליפה בהיכל רבין

תאריך: 06/12/2012
גיליון: 864
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il