20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
הספורט החדש ''סטריט וורקאוט'' הגיע לעיר
מאת: יהורם אלוני
השבוע התקיים בראש העין ספורט מסוג אחר: ''סטריט וורקאוט''. ספורט הרחוב שפותח בעשור האחרון, מוכר כבר בעולם הרחב וכעת נמצא בשלבי פיתוח גם בארץ.

הספורט כולל עבודת כוח על משקל הגוף ללא משקולות. השם מייצג ענף שלם אך רוב התרגילים נלקחו מענף המכשירים של האולימפיאדה. הענף מתבלט בעובדה כי ניתן להתאמן על הגוף בכל מקום ובכל זמן. העובדה שהמתעמל אינו תלוי בתנאים מסוימים, יוצרת חופש אדיר ליצירתיות באופן האימון. לפי ההשקפה של "הסטריט וורקאוט", ניתן להתאמן בכל מקום ובכל זמן. הספורט סוחף אחריו אלפי אנשים בישראל, רובם בני נוער.

השבוע התקיים בראש העין מפגש ברחוב מבצע דני. מסתבר שבעיר יש הרבה נציגים של תנועת ה"סטריט וורקאוט", שניים מהם - אורי בנבנישתי וניר מאור, נערים בני שבע עשרה החליטו לארגן את המפגש ולפרסמו ברשת. למפגש הגיעו קרוב ל- 200 ספורטאים מרחבי הארץ כדי לראות ולהיראות, ללמוד תרגילים חדשים ולשמוע על הפיתוח של הספורט לשנה הקרובה. "לא משנה מה המצב הכלכלי שלך, או איזה מותגים אתה לובש... בסופו של דבר כולם מורידים חולצה ונמדדים לפי הכוח והביצועים", מסביר אורי בנבנישתי, נציג התנועה.

הספורט אינו נחשב ספורט תחרותי ואינו נמדד על פי שיטת ניקוד אלא על פי מדדי מקוריות, רמת קושי וסגנון, ותופס חלק בתחרויות עולמיות. המפגש הססגוני עבר ברוח טובה, פרגון הדדי, מחיאות כפיים רבות ופלשים של מצלמות שהאירו את השכונה השקטה. "מפגשים מהסוג הזה גורמים לפיתוח ופרסום הספורט ואנו מקווים שנמשיך לראות עוד נשים, בני נוער ומבוגרים יוצאים למתקני הספורט שברחוב ומתאמנים ועוברים לאורח חיים בריא יותר", אמרו בנבנישתי ומאור, נציגי התנועה.

בתמונה: אחד המתחרים בתחרות

תאריך: 13/12/2012
גיליון: 865
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il