14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
נלחמים על התקציב
מאת: יהורם אלוני
שבועיים לאחר שנבחר לקדנציה נוספת כיו''ר ועד ההורים העירוני, הצהיר דני אבידור בישיבת הוועד הראשונה לקדנציה זו, כי ועד ההורים העירוני ימשיך להילחם כדי שתקציב החינוך לא ייפגע.

הישיבה החלה במסע ברכות של נציגי ההורים מבתי הספר השונים ונציגי הרשות המקומית: חברת המועצה ויו"ר אגף החינוך, סיגל שיינמן, ומנהל האגף אבי קמינסקי, ליו"ר הוועד הנבחר, דני אבידור "שנת עשייה פורייה למען תלמידי ראש העין". המברכים ציינו כי "הבחירה לקדנציה שנייה כיו"ר ועד ההורים, מעידה על אמון מלא של המערכת בדני אבידור שידע לעשות הכול למען החינוך בראש העין". אבידור הודה לכל המברכים ונשא תפילה, "שלא תצא תקלה תחת ידו".

הישיבה החלה בנושא המרכזי שעמד על סדר היום, נושא התקציב לשנת 2013, שיונח לאישור מליאת המועצה בימים הקרובים. מבדיקה שערך אינדקס אובייקטיבי מתברר כי מלבד התקציבים השוטפים המגיעים ממשרד החינוך ומגורמים ממשלתיים נוספים, מתקצבת הרשות המקומית תקציב בסך 10 מיליון ₪ עבור מוסדות החינוך בעיר, אשר לטענת יו"ר הוועד, אינו מספק את כל הצרכים של מוסדות החינוך. חשוב לציין, כי לאחר שהודח מתפקידו על ידי ראש העירייה וחברי מועצת העיר, ביקש חבר המועצה רזיאל אחרק בישיבת ועדת הכספים להעביר את שכרו שנותר עד לסוף הקדנציה לטובת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך, אולם בקשתו נדחתה על ידי חברי הוועדה בניהם סיגל שיינמן ועופר בביוף. גם בישיבת המליאה שדנה באישור התברי"ם לבית המוזיקה, בקשתו של רזיאל להעברת 10 מיליון ₪ למוסדות החינוך נדחתה.

"לפני שהתקציב יאושר במליאה אנו פונים לכל הגורמים המוסמכים לקבל תוספת של כ- 4 מיליון ₪ עבור שיפוצי הקיץ, אחזקת המבנים של מוסדות החינוך הלוקים בחסר בלשון המעטה ועוד. בלי זה, לא נוכל לפתוח את שנת הלימודים", אמר השבוע אבידור לאינדקס אובייקטיבי. עוד הוסיף כי, "כל שנה אנחנו נלחמים על תקציב החינוך שלא ייפגע, הפעם לא נוותר, כי פגיעה בתקציב החינוך, זה פגיעה בילדים שלנו. אני מקווה שמנהיגי העיר יתעשתו ויתנו לנו את התקציבים המגיעים לנו".

הנושא השני שעמד על סדר היום, היה המאבק להשארת הסייעות בשתי הכיתות הקטנות בחטיבות הביניים, היובל וגוונים, שכידוע עדיין לא הגיע לסיומו. על נושא זה אמר אבידור, "אנחנו ועד ההורים העירוני תומך בהשקעה למצוינות ואסור לנו להזניח את האוכלוסייה החלשה בבתי הספר, וזו חובתנו כהורים לדאוג לצמצום הפערים ולהשקעה מתמדת לאוכלוסיות המתקשות".

בתמונה: דני אבידור, יו"ר הוועד העירוני

תאריך: 20/12/2012
גיליון: 866
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il