20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
ארבע קבוצות עלו לפלייאוף
מאת: יהורם אלוני
במחזור ה- 9 בליגת החורף לקט-רגל שהתקיים השבוע, נקבעו ארבעת הקבוצות שיעלו למשחקי הפלייאוף לאחר שהצליחו לגבור על יריבותיהן: התותחנים, מפעלות חינוך הפועל, ריאל מדריד וגנגם סטייל.
במשחק הראשון התמודדה קבוצת התותחנים נגד קבוצת השדים האדומים. לאחר משחק מעניין ורב אירועים גברה קבוצת התותחנים על קבוצת השדים האדומים בתוצאה 2:4. מצטיין המשחק, ירין רצון.
במשחק השני נפגשו קבוצת הפועל כתר תל אביב וקבוצת גנגם סטייל. המשחק היה חד צדדי לטובת קבוצת גנגם סטייל, שהביסה את קבוצת הפועל כתר תל אביב בתוצאה 2:7. מצטיין המשחק והמחזור, ירין הזמי. יש לציין, שקבוצת גנגם סטייל היא המועמדת לקבל את תואר - הקבוצה ההוגנת.
במשחק האחרון של המחזור נפגשו קבוצת ריאל מדריד וקבוצת מפעלות חינוך הפועל ולאחר משחק צמוד ומעניין, גברה קבוצת מפעלות חינוך הפועל על קבוצת ריאל מדריד בתוצאה 3:4.
בהגרלה שהתקיימה השבוע נקבעו משחקי הפלייאוף: קבוצת התותחנים המדורגת במקום הראשון תתמודד נגד קבוצת גנגם סטייל, שסיימה את הליגה הסדירה במקום הרביעי, וקבוצת ריאל מדריד תתמודד נגד קבוצת מפעלות חינוך הפועל.
צפויים לנו משחקים מרתקים עם שערים רבים, קהל רב של הורים וחברים לספסל הלימודים. המשחקים יתקיימו ב- 6 בינואר 2013. לקבוצות הזוכות יוענקו גביעים. כמו כן יוענקו מדליות לשחקן המצטיין, לשחקן ההוגן ולקבוצה ההוגנת.
במקביל לליגה הסדירה נערך השבוע טורניר החורף לכיתות ז'- ט'. קבוצת התרנגולות גברה על קבוצת גולדסטר בתוצאה 0:1. מצטיין המשחק, רז טסה. במשחק השני גברה קבוצת אבו גוש על קבוצת הפרויקטים בתוצאה 3:7. מצטיין המשחק, גיא מלמד, אשר כבש שלושער והוביל את קבוצתו למקום הראשון. במשחק השלישי גברה קבוצת גולדסטר על קבוצת הפרויקטים בתוצאה 2:9. מצטיין המשחק, אור נהרי. במשחק האחרון בטורניר, בין קבוצת אבו גוש לקבוצת התרנגולות, התוצאה הייתה 2:2.
תאריך: 27/12/2012
גיליון: 867
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il