20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
אינדקס חזרה לנצח
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין חזרה לנצח על חשבונה של קבוצת הפועל ג'לג'וליה בתוצאה 1:3.
קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין הוכיחה כי ההפסד משבוע שעבר לבני קלנסוואה הייתה מעידה חד פעמית. ביום שישי האחרון, במסגרת המחזור ה- 12 בליגה ג'- שרון, התארחה קבוצת אינדקס ראש העין אצל קבוצת הפועל ג'לג'וליה וניצחה אותה בתוצאה 1:3. מיד עם שריקת הפתיחה שלטה קבוצת אינדקס ראש העין על המשחק והכתיבה את קצב. במהלך המחצית הראשונה החמיצו שחקני קבוצת אינדקס ראש העין הזדמנויות רבות לעלות ליתרון. יש לציין לטובה את ההגנה המצוינת של אינדקס ראש העין, אשר הדפה את ההתקפות המתפרצות של חלוצי ג'לג'וליה. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 0:0.

המחצית השנייה נפתחה בלחץ מסיבי של שחקני הפועל ג'לג'וליה על שערה של קבוצת אינדקס ראש העין, אולם למרות הלחץ הכבד של שחקני קבוצת הפועל ג'לג'וליה, ידעה ראש העין לשמור על שער נקי.

בדקה ה- 53 למשחק, עלתה קבוצת אינדקס ראש העין ליתרון של 0:1, מנגיחה של אוראל מזרחי לאחר מסירת כדור עומק מיוסי חלאלי לרחבת החמש. לא חלפו מספר דקות, והשופט שרק לכדור עונשין לטובת קבוצת הפועל ג'לג'וליה. שחקני אינדקס ראש העין עוד לא הספיקו להסתדר, וכדור עומק שנמסר לחלוץ ג'לג'וליה הפך את התוצאה לשוויון, 1:1.

קבוצת אינדקס ראש העין לא ויתרה, ובהתקפה מהירה הצליחה לעלות שוב ליתרון 1:2 משער של לירון יצחק. מעודדת משער היתרון, המשיכה קבוצת אינדקס ראש העין לשלוט במשחק, ובדקה ה- 69 למשחק, הגדילה את התוצאה ל- 1:3 מרגליו של המגן שלומי שוקר, לאחר שהגביה כדור לרחבה וחדר לרשת של הפועל ג'לג'וליה 1:3.

בדקה ה- 80 למשחק, נותרה אינדקס ראש העין עם עשרה שחקנים בלבד עקב פציעתו של חלוצה, שחר שוקר. נועם שפיר, אשר חזר להרכב הקבוצה לאחר חתונתו בשבוע שעבר, היה אחד הבולטים בקבוצה וניווט בהצלחה את משחק הקבוצה יחד עם טל גיני ואוהד שמחי המצוינים. בשבוע הבא, במסגרת המחזור ה- 13, תצא קבוצת אינדקס ראש העין למשחק חוץ נגד קבוצת בני רעננה, בתקווה להמשיך את רצף הניצחונות.

בתמונה: השחקן המצטיין, נועם שפיר

תאריך: 03/01/2013
גיליון: 868
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il