14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
נבחרה לקדנציה שנייה
מאת: יהורם אלוני
ים עמרם נבחרה השבוע לקדנציה שנייה ליו''ר מועצת הנוער העירונית בראש העין
ים עמרם, יו"ר מועצת הנוער בראש העין, נבחרה השבוע לקדנציה שנייה לתפקיד יו"ר המועצה. ים, בעלת ותק של כחמש שנים במועצת הנוער העירונית, מביאה עמה ניסיון עשיר וממשיכה בתפקיד אותו מילאה בהצלחה מרובה בשנה שעברה.
עוד נבחרו: סגן יו"ר המועצה – פלג וינברג, מזכ"ל – שיר חמרי, מבקר המועצה – גול לוי, דוברת המועצה – ליאור צברי, יו"ר ועדת תרבות – שחר אהרונוביץ, יו"ר ועדת פרויקטים – סתיו כורש, יו"ר ועדת נוער וקהילה – שירה נגר.
בתהליך הבחירות השתתפו חברי מועצת הנוער העירונית ובסופו נקבע כי לתפקיד יושבת הראש של המועצה נבחרה ים עמרם, תלמידת שמינית מתיכון בגין בעיר. מרבית הנבחרים הם בעלי ותק של מספר שנות עשייה במסגרת מועצת הנוער העירונית אשר משלבים כוחות עם בני נוער חדשים שהצטרפו זו השנה הראשונה למועצה.
 
הבחירות נערכו במשרדי מחלקת הנוער העירונית באופן דמוקרטי ובאמצעות הצבעה חשאית. בבחירות נכח חבר מועצת העיר עופר בביוף, מחזיק תיק הנוער והצעירים, אשר שוחח עם חברי מועצת הנוער וברך את המתמודדים ואת הנבחרים.
ים עמרם: "אני בטוחה שזו הולכת להיות שנה מלאת עשייה עם תרומה לבני הנוער בראש העין. יחד עם כל חברי המזכירות שנבחרו נגיע לפסגות שעוד לא היינו בהם, נשאף לקדם פרויקטים חדשים בעיר, ולהגיע למצב בו בשנה הבאה יאבקו בני הנוער על הזכות להיכלל במועצת הנוער העירונית".
עופר בביוף, מחזיק תיק הנוער והצעירים: "מועצת הנוער הנו גוף משמעותי בעשייה העירונית. אני מאחל הצלחה רבה לכל חברי מזכירות המועצה ומחזק את ידיה של ים עמרם שנבחרה לתפקיד יו"ר המועצה".
תאריך: 10/01/2013
גיליון: 869
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il