14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מועצת הנוער נגד הקיצוץ בתקציב
מאת: יהורם אלוני
מועצת הנוער העירונית מוחה נגד הכוונה של העירייה לקצץ בתקציבי מחלקת הנוער

ביום שני הקרוב, יעלה לאישור מועצת העיר תקציב שנת 2013. תקציב זה כולל בתוכו קיצוצים משמעותיים בתחומי הנוער והחינוך הפגיעה הצפויה כתוצאה מהקיצוץ הצפוי מתבטאת בביטול אירועים, הופעות, טיולים, סדנאות, הכשרות ופעילויות חשובות נוספות. אחת המטרות העיקריות של פעילויות אלו היא מתן תעסוקה לבני הנוער.

הקיצוץ ישפיע ישירות על מועצת הנוער שבשנים האחרונות השקיעה רבות בחיזוק ובפיתוח הנוער. "את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק", אומרים במועצת הנוער. לדבריהם "מספר המשתתפים בהכשרות מחלקת הנוער גדל במאות אחוזים בשלוש השנים האחרונות, וכיום ההכשרות מעצבות את חייהם של מאות בני נוער ואילולא הן, הם יישארו ללא מסגרת חינוכית בלתי פורמלית".

חברי מועצת הנוער מבקשים להזכיר לראש העיר שהוא בעצמו אמר כי "הנוער הוא המחר" וקראו לו שלא לקצץ בתקציב מחלקת הנוער "אנחנו הפנים והעתיד של העיר הזו. חלקנו אף יהיו מנהיגיה העתידיים. אין חשוב יותר מהשקעה בנוער שהיא למעשה השקעה בעתיד כולנו כאזרחי ראש העין. כנוער מוביל שינוי לא יכולנו שלא להתקומם נגד תקציב זה. אנו יודעים שיש אפשרות לשינוי התקציב ולהעברת הכספים ממקום חשוב פחות למקום חשוב יותר, וסמוכים ובטוחים כי ראש העיר והמועצה אכן יעשו כך וישקיעו את משאבי העיר במקומות הנכונים והחשובים, כשהחינוך והנוער בראש".

להלן תגובת עופר בביוף, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הנוער והצעירים: "לצערי עיריית ראש העין מעדיפה להשקיע כספים בפסטיבלים ויחצנות, ולקצץ תקציבים בתחומי הנוער ובחינוך. תקציב 2013 הנו תקציב קשה וככזה דורש קביעת סדרי עדיפויות. הנהלת העיר נבחנת ברגעים קשים אלה. האם תבחר להשקיע בנוער ובחינוך למען עתיד הדור הצעיר בעיר, או, תעדיף את מנעמי הרגע בחגיגות ופסטיבלים בדגש על שנת הבחירות שבפתח. אני בחרתי בנוער ובחינוך ומקווה שכל חבריי במועצת העיר יעשו גם הם את הבחירה הנכונה לטובת עתיד ילדנו".

בתמונה: פעילות במועדון המתמיד (ארכיון)

תאריך: 10/01/2013
גיליון: 869
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il