14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
תקציב 2013 יצא לדרך
מאת: יהורם אלוני
חברי מועצת העיר מהקואליציה ומהאופוזיציה מתחו ביקורת נוקבת על התקציב אשר אושר, בסופו של דבר, ברוב קולות. חברי המועצה: ''בתקציב, לא ניתנה מחשבה מעמיקה''.

מליאת מועצת העיר אישרה השבוע, ברוב קולות, את תקציב 2013 לאחר ישיבה סוערת. חברי המועצה, הן מסיעות הקואליציה והן מסיעות האופוזיציה, מתחו ביקורת נוקבת על התקציב. לטענתם "לא ניתנה מחשבה מעמיקה בסדרי העדיפויות של מתן שירות לתושבים".

בישיבה נכחו נציגי ועד ההורים העירוני ונציגי מועצת הנוער שהגיעו במטרה למחות נגד הקיצוץ בתקציב הנוער. ראש העיר, משה סיני, פתח את הישיבה בדברי תנחומים לחבר המועצה, רזיאל אחרק, על מות אמו ז"ל ועל הטרגדיה שפקדה את משפחת חכם, תושבי העיר. בהמשך, נתן גזבר העירייה, רחבעם חיים, דברי הסבר על הצעת התקציב לשנת 2013 וחלוקתו לאגפי העירייה השונים.

תקציב 2013 עומד השנה על 274 מיליון ₪, עלייה של 16 מיליון ₪ ביחס לתקציב 2012 שעמד על 258 מיליון ₪. ההפרש נובע בעיקר מהכנסות ארנונה (8 מיליון ₪), קרן השבחה (4.4 מיליון ₪), הכנסות חינוך ושונות (3.5 מיליון ₪). מסגרת התקציב כוללת גם הכנסות מותנות (מעל 7 מיליון ₪), בעיקר ארנונה, וכן הוצאות משוערות (מעל 11 מיליון ₪).

לאחר דברי ההסבר מתחו חברי המועצה מסיעות האופוזיציה והקואליציה, ביקורת נוקבת על הצעת התקציב. לטענת חבר המועצה, ארנון בן עמרם "לא ניתנה מחשבה מעמיקה בסדרי העדיפויות. התקציב הוא עלוב". עוד הוסיף בן עמרם "יש הצהרות בומבסטיות, אבל אני לא רואה זאת בתקציב".

חבר המועצה, מיכאל מלמד, אמר בדיון כי "התקציב הוא תוצאה של מדיניות קלוקלת. במקום שהתושבים יקבלו איכות חיים, הם משועבדים למרכז המוזיקה ולטיילת שאתם משקיעים בה מיליונים". גם חבר המועצה, עופר בביוף, הטיח האשמות כבדות על הצעת התקציב ואמר "לא נערך דיון עקרוני על סדרי העדיפויות בתקציב. יש תקציב לפסטיבלים אבל לבני הנוער החליטו לקצץ, החלטה, שאני לא הייתי שותף לה".

תאריך: 17/01/2013
גיליון: 870
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il