19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
קבוצה במשבר?
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין מסיימת את הסיבוב הראשון בהפסד לפועל כפר קאסם בתוצאה 0:5. המאמן דני חדד: ''אני מבטיח שבסיבוב השני נראה הרבה טוב יותר''.

לא ברור מה עובר על קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין שמתקשה לנצח במשחקים האחרונים, ואף סופגת הפסדים בתוצאות שאינן ראויות לסגל השחקנים שברשותה. ביום ראשון השבוע, במסגרת המחזור ה- 15 בליגה ג' שרון (סיום הסיבוב הראשון), ספגה הקבוצה הפסד נוסף כאשר התמודדה מול קבוצת הפועל כפר קאסם הממוקמת במקום השלישי בטבלה, והפסידה לה בתוצאה 0:5. בעקבות ההפסד, התדרדרה קבוצת אינדקס ראש העין למקום השמיני בטבלה.

במהלך המחצית הראשונה שהסתיימה בתוצאה 0:0 הציגו שחקני קבוצת אינדקס ראש העין כדורגל איכותי, אך לא הצליחו לעלות ליתרון. גם בדקות הראשונות של המחצית השנייה המשיכו שחקני קבוצת אינדקס ראש העין באותה מגמה עם התקפות לעבר שערה של הפועל כפר קאסם, התקפות שלא תורגמו לשערים.

שחקני הפועל כפר קאסם המשיכו ללחוץ על שערה של קבוצת אינדקס ראש העין, לחץ שהניב שער בדקה ה- 50, 0:1 לכפר קאסם. יתרון זה הביא לשערים נוספים כאשר שחקני הפועל כפר קאסם מנצלים את הספסל הקצר של קבוצת אינדקס ראש העין ומבקיעים שערים נוספים. בסוף המשחק נרשמה התוצאה 0:5 לפועל כפר קאסם. הפסד זה דרדר את קבוצת אינדקס ראש העין למקום השמיני בטבלה ונעל למעשה את הסיבוב הראשון.

המאמן דני חדד אמר בסוף המשחק "לצערי, סיימנו את המשחק עם שמונה שחקנים שרובם היו פצועים והיה קשה לתפקד. שרשרת ההפסדים בתקופה האחרונה לא תשבור אתנו. יש לנו שבועיים של פגרה לקראת הסיבוב השני ואנחנו נעשה הכול כדי שהסיבוב השני יהיה טוב יותר. צריך לזכור שאנחנו משחקים נגד קבוצות ותיקות בליגה שיש להן הרבה מיומנות וניסיון. העובדה שאנחנו סופגים שערים רק במחצית השנייה מעידה שיש לנו אופי חזק ואני מבטיח שבסיבוב השני נראה הרבה טוב יותר".

בתמונה: שחקני הקבוצה (ארכיון)

תאריך: 24/01/2013
גיליון: 871
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il