14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העיר נטל את סמכויותיו של עופר בביוף
מאת: יהורם אלוני
בישיבת מנהלי האגפים הודיע ראש העירייה על נטילת סמכויותיו של חבר המועצה, עופר בביוף, כמחזיק תיק הנוער והצעירים.

כנראה שהפתגם "אם אתה לא מסכים אתי, אתה נגדי" צובר תאוצה בעיריית ראש העין. מספר חודשים לאחר שהדיח את סגנו רזיאל אחרק מתפקידיו כסגן ראש העירייה ומאגף ההנדסה והספורט הודיע ראש העירייה משה סיני למנהלי האגפים בישיבה השבועית על נטילת סמכויותיו של חבר המועצה עופר בביוף כמחזיק תיק הנוער והצעירים.

הרקע: התנגדותו של בביוף לתקציב 2013 במסגרת ישיבת המליאה שהתקיימה לפני כשבועיים. למערכת העיתון נודע כי במהלך ישיבת מנהלי האגפים השבועית בעירייה הודיע ראש העירייה על נטילת סמכויותיו של בביוף כמחזיק תיק הנוער והצעירים. עוד נודע כי במהלך שיחה שהתקיימה בשבוע שעבר בין ראש העירייה לחבר המועצה, עופר בביוף הבהיר ראש העירייה לבביוף כי עצם הצבעתו נגד התקציב שולחת אותו לספסלי האופוזיציה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "הצבעת עופר בביוף נגד תקציב העירייה הייתה הפרה ברורה ומפורשת מצדו של הסכם קואליציוני שנחתם בין ראש העיר לבין סיעתו של עופר בביוף, בו נקבע במפורש כי: (סעיף 3.3 ו- 4.5) "הצבעת נגד או הימנעות מהצבעה, על ידי חבר קואליציה, שלא בהתאם להחלטת הנהלת הקואליציה, תחשב כהבעת אי-אמון בקואליציה, ומשמעה יהיה כי הסתיימה חברותו של חבר המועצה בקואליציה העירונית, על כל המשתמע מכך". ראש העיר משה סיני עדכן השבוע את הנהלת העיר.

עופר בביוף מסר לנו בתגובה: "זכותו של ראש העיר להחליט לממש כל הסכם קואליציוני ולהעביר אותי מתפקידי לאופוזיציה. למרות שהיו מצבים לאורך הקדנציה בהם חברי קואליציה שלא הצביעו על פי החלטות ההנהלה - נותרו בתפקידם. הכול תלוי בראש העיר. יש לזכור כי מועצת העיר היא זו שמינתה את נציג סיעת "חברים נכונים לעשייה" - פיני דניאל - כמחזיק תיק הנוער ובהתאם לכך היא היחידה הרשאית להדיח את נציג הסיעה המכהן - עופר בביוף, שהחליף את פיני דניאל, מתפקידו כמחזיק תיק הנוער והצעירים. על הנושא להיות מוכרע על ידי מועצת העיר.
במידה ובוחרים להתעלם מהמשכיות זו בתוך הסיעה, הרי ההסכם הקואליציוני אינו מחייב אותי, בתור הנציג המכהן כיום. כל בקשתי מראש העיר, לעמוד בנוהל המתחייב ולפעול על פי הנדרש וללא קיצורי דרך".

תאריך: 31/01/2013
גיליון: 872
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il