12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
עוד מדוח המבקר: החברה הכלכלית או ''הקלקלית''?
מאת: יהורם אלוני
מבקר העירייה מותח ביקורת על התנהלות החברה הכלכלית בכל הקשור לבניית הממ''דים.
אין כמעט נושא הקשור לעירייה שמבקר העירייה משה כהן לא כותב עליו ואם צריך, הוא גם מעביר ביקורת. באחד הפרקים בדוח לשנת 2011 עוסק המבקר בהחלטת הרשות המקומית בשנת 2010 לבניית ממ"דים בשיתוף החברה הכלכלית. המבקר קיבל מכתב תלונה מתושב העיר "על צורת ההתנהלות של החברה הכלכלית בנושא הממ"דים שהיא מתחת לכל ביקורת ואף מעבר לזה". הוא בדק את הנושא ומתח ביקורת נוקבת על העירייה והחברה הכלכלית בכל הקשור להתנהלות של הפרויקט.

במכתב למבקר העירייה כותב התושב "תרשה לי לעדכן אותך בתלאות שעוברת משפחתי ע"י החברה הכלכלית לראש העין במשך שנה וחצי. מאז חתימת החוזה וכל מה שהספיקו לעשות זה רק להרוס ולקלקל- אמת לאמיתה, כן, ואף אחד לא מוכן לקחת אחריות. לעניות דעתי (ולא רק!) צורת ההתנהלות של החברה הכלכלית בנושא הממ"דים מתחת לכל ביקורת ואף מעבר לזה".

התושב המשיך במכתבו וגולל בפני מבקר העירייה משה כהן את הסבל הרב שמשפחתו עוברת כיוון שביקש לממש את החלטת הרשות: "החברה הכלכלית החליטה לעצור את בניית הממ"ד מזה כחודשיים וחצי לאחר עבודה מסורבלת של כחודשיים, סה"כ ארבעה וחצי חודשים, בתואנות שווא, כאשר האמת, כי גיליתי להם שהמלך ערום נעלבו ואני עכשיו בתהליך של ענישה". התושב פנה לכל הגורמים המקצועיים בעירייה וכתב למבקר העירייה, "חוץ מהבנה ואמפתיה ודוחות שמאשרים את טיעוניי, העסק תקוע". המבקר כותב "מומלץ לרשות להפיק לקחים מהמקרה".

רזיאל אחרק, חבר המועצה ששימש באותה תקופה כסגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה מסר בתגובה: "כיו"ר אגף ההנדסה יזמתי מסלול ירוק על מנת לאשר בניית ממ"ד לתושבי העיר בדרך מהירה וקצרה. ביצוע הפרויקט הוטל על החברה הכלכלית ומאז הגיעו אליי תלונות רבות על אופן הבנייה שהינו חמור ורשלני. ישנו מצב אבסורדי שהחברה הכלכלית מפקחת על עצמה שהוא כשלעצמו דבר שאינו תקין וסובל מניגוד ענייניים מהותי. ראש העיר שמכהן כיו"ר החברה הכלכלית סירב לבקשתי להפריד את הביצוע מהפיקוח ולדעתי זו הסיבה העיקרית לאיכות העבודה הירודה וביצוע כושל ומתמשך של פרויקטים בחברה הכלכלית. לאחרונה הורה בג"ץ לראש העיר להמציא לי את כל המסמכים והפרוטוקולים של החברה הכלכלית ואני מקווה שהם ישפכו אור על התנהלותה של החברה הכלכלית".

תאריך: 07/02/2013
גיליון: 873
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il