11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
בני גנץ- הרמטכ''ל מראש העין
מאת: יהורם אלוני
אחרי שני חברי כנסת, איתן כבל ומירי רגב תושבי העיר, עכשיו יש לראש העין גם רמטכ''ל. שר הביטחון, אהוד ברק, המליץ על האלוף בני גנץ, תושב העיר לתפקיד הרמטכ''ל ה-20 של צה''ל.

ברק וראש הממשלה, בנימין נתניהו, סיכמו על כך בסוף השבוע שעבר לאחר ששר הביטחון קיים שיחה עם גנץ ועם המועמדים האחרים לתפקיד.

גנץ, בן 52 נשוי + 4, יליד כפר אחים, מתגורר כיום בראש העין. הוא התגייס ב- 1977 לצנחנים ושימש בין היתר כמפקד 'שלדג', יחידת הקישור ללבנון וחטיבת הצנחנים, אלוף פיקוד הצפון, מפקד זרוע היבשה, נספח צה"ל בוושינגטון ולאחרונה שימש כסגן הרמטכ"ל.

ראש העיר, משה סיני: "אנו מברכים וגאים על בחירתו של בני גנץ כרמטכ"ל מדינת ישראל. זהו כבוד גדול לעיר ראש-העין, ממנה יוצאים מנהיגי ההווה, ומגדלים את דור מנהיגי העתיד. גנץ מהווה מודל למנהיגות ראוייה וערכית, ובחירתו לתפקיד חשוב זה ראוייה וחשובה. גנץ הוא אדם, שהוכיח יכולות מנהיגות והובלה אם בעת רגיעה, ואם בעיתות משבר. יש לו רגישות, יכולת הקשבה ויכולת להציב מטרות וחזון שלהערכתי יחזקו את צה"ל ואת מדינת ישראל. כעיר הדוגלת בהקניית ערכים של כבוד לזולת, נתינה לאחר, ומעצימה את תושביה המבוגרים והצעירים כאחת בפעילויות מנהיגות רבות, ראש העין מצדיעה לרמטכ"ל הבא של מדינת ישראל, מחבקת אותו, ומברכת על הבחירה המוצלחת.
לא אשכח כיצד בני ביקש ממני, כמהלך אחרון לפני שהיה אמור לפרוש מצה"ל, לבקר בבית "יד לבנים" שלנו בראש העין ולהצדיע לחללי צה"ל ולמערכת הביטחון. עתה, הוא יוכל לבקר שם כרמטכ"ל, ודומני כי סיפור פשוט זה מעיד על האדם שבו".

בתמונה: סיני וגנץ

תאריך: 10/02/2011
גיליון: 773
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il