19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מטפסים במעלה הטבלה
מאת: יהורם אלוני
הקבוצה הבוגרת של מ.ס. כדורסל ראש העין השיגה השבוע ניצחון חוץ חשוב על הפועל באר טוביה בתוצאה 79:81. השחקן המצטיין: ארטיום קפול.

הקבוצה הבוגרת של מועדון הכדורסל של ראש העין לא עוצרת בדרך לצמרת הטבלה. הקבוצה שגמגמה בתחילת הסיבוב הראשון החלה לצבור ניצחונות לקראת סוף הסיבוב הראשון שנמשכו גם בסיבוב השני. השבוע השיגה הקבוצה ניצחון שני רצוף במשחק חוץ מול הפועל באר טוביה בתוצאה 79:81. בעקבות הניצחון טיפסה הקבוצה למקום החמישי בטבלה.

ראש העין פתחה את המשחק עם השחקנים: ארטיום קפול, ערן עטיה, ויטלי פליגל, תום רוזן ויריב חג'ג. הרבע הראשון היה שקול ושתי הקבוצות הציגו משחק הגנה מאשר משחק התקפה. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה 16:18 לראש העין. ברבע השני בעזרת הקהל המקומי שמילא את היציעים הצליחה הקבוצה המקומית, הפועל באר טוביה, לחזור למשחק ואף הובילה בהפרש דו ספרותי.

אולם שחקני ראש העין הציגו משחק יוצא מהכלל ולא נתנו לפועל באר טוביה לברוח. המחצית הראשונה הסתיימה בהפרש של שתי נקודות לקבוצה המקומית 38:40 לבאר טוביה. שוויון הכוחות מהמחצית הראשונה נמשך גם במהלך הרבע השלישי כאשר היתרון נע בין קבוצה לקבוצה. בסופו של הרבע השלישי נרשמה התוצאה 60:60.

ברבע האחרון לקחה הקבוצה האורחת מ.ס. ראש העין את המושכות והכתיבה את המשחק בעזרתם של השחקנים ארטיום קפול, ערן עטיה ותום רוזן שקלעו מכל זווית ומכל מצב ופתחו פער של 8 נקודות שתי דקות לסיום המשחק.

המתח הגיע לשיאו כשנותרו עשר שניות לסיום המשחק. לוח התוצאות הראה על 76:81 לראש העין. הפועל באר טוביה הצליחה לקלוע שלשה והפער צומצמם, 79:81 לראש העין. מאמן ראש העין צביקה ירדן הזעיק פסק זמן ונתן הוראה "לשמור חזק". ההוראה בוצעה וראש העין השאירה את הניצחון לעצמה, 79:81 לראש העין בסיום.

המאמן צביקה ירדן אמר בסוף המשחק: "כל הכבוד לשחקנים ואני מצדיע להם על תצוגת כדורסל יפה".

בשבוע הבא לא יתקיימו משחקים עקב חג הפורים.

בתמונה: השחקן המצטיין ארטיום קפול

תאריך: 21/02/2013
גיליון: 875
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il