12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
אל תהיה צודק - תהיה חכם
מאת: יהורם אלוני
תושבי גבעת טל מתרעמים על מחדלי העירייה בכל הקשור לטיפול בבטיחות בצומת הזית – כביש ז'בוטינסקי.

תושבי רחוב ז'בוטינסקי בגבעת טל מתרעמים על התנהלות העירייה ותגובותיה בכל הקשור לבטיחות הילדים בחציית הכביש המסוכן ועל הקושי ביציאת רכבי השכונה בכל שעות היום. בסיור שערכנו השבוע עם נציגי התושבים עולה תמונה עגומה מאוד "במקום לפעול ביחד עם התושבים ולמען התושבים בוחרת העירייה לתת תשובות מתוחכמות ולא רלוונטיות", אומרים נציגי התושבים.

למערכת נודע כי מהנדס העיר אריה גלברג שיגר השבוע מכתב לתושבים הגרים בסמיכות לכביש ז'בוטינסקי בו הוא מציין כי קיים ספק באשר לבניית הכיכר עקב גודל המתחם והוא מציע לתושבים להפקיע חלק משטחיהם לטובת בניית כיכר תנועה, הצעה שלטענת התושבים "הזויה". התושבים הציעו פתרונות חלופיים ובטיחותיים יותר כגון בניית כיכר "כפתור" קטנה ויעילה המאפשרת את בטחון חציית הילדים ויציאה בטוחה של רכבי השכונה ללא יצירת מטרד שכונתי ופגיעה באיכות החיים של התושבים כפי שנעשה בערים אחרות.

ועד הפעולה של תושבי השכונה מסר ל"אינדקס אובייקטיבי" כי "התנהלות העירייה בכל מה שקשור לנושא הבטיחות רק גורמת נזק רב ופגיעה חמורה בתושבי השכונה כיוון שלאחר כל פנייה של התושבים מוסיפה העירייה באמפרים בכביש המהיר שהופכים למטרד בלתי נסבל בשעות הלילה ולפנות בוקר". תושבת השכונה הגרה בסמיכות לכביש ז'בוטינסקי מעידה בפני "אינדקס אובייקטיבי" כי ילדיה הקטנים מתעוררים בתדירות גבוהה ובבהלה באמצע הלילה מרעש המשאיות הנוסעות העמוסות בציוד כבד. טענות מסוג זה נשמעו גם מתושבים נוספים.

בכל המקרה ציינו התושבים כי חבל שהעירייה לא מאמצת את המשפט הבסיסי בבטיחות: בכביש, אל תהיה צודק - תהיה חכם. "אנחנו מעוניינים לעבוד ביחד ובשיתוף פעולה עם הנהלת העיר על מנת לפתור את הבעיה ולמנוע את האסון הצפוי והמצב הבלתי נסבל בכביש המסוכן", אומרים התושבים.

בתמונה: שלט מחאה

תאריך: 07/03/2013
גיליון: 877
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il