24/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 76 תוצאות התואמות את החיפוש
סקר שביעות רצון בקרב תושבי אורנית
מאת: יהורם אלוני
במהלך חודש פברואר 2013 ביצעה חברת ''מאגר מוחות'' סקר דעת קהל מקיף ביישוב אורנית. מדובר בסקר דומה לזה שנערך גם בשנה שעברה ומטרתו הייתה לשקף את תפיסת הציבור לגבי היישוב והתנהלות המועצה בתחומי העשייה השונים.
המסקנות העיקריות מהסקר הינם: מרבית התושבים (92%) מרוצים / מרוצים מאוד ממגוריהם באורנית, וכן מרבית התושבים (84%) מעריכים את איכות החיים באורנית כגבוהה / גבוהה מאוד. הרוב המוחלט (77%) העריכו את תפקוד המועצה בציון טוב / טוב מאוד – ציון הנחשב טוב מאוד בקנה מידה ארצי בהשוואה לסקר של השנה הקודמת חל שיפור משמעותי בציונים, עובדה המצביעה על שיפור מתמיד בתפקוד המועצה ושיפור בשביעות רצון התושבים מהמגורים ביישוב. ממצאי הסקר הנוכחי מצביעים בברור בעלייה מובהקת בשביעות הרצון מכלל תחומי החיים, העשייה ותפקודה של המועצה. באופן כללי הציונים בסקר טובים ואף בחלק ניכר מהנושאים טובים מאוד.

ראש המועצה שלומי לנגר אמר ל"אינדקס אובייקטיבי": "איני מסתנוור מהתוצאות של הסקר ואני אמשיך בעשייה למען התושבים. יש עדיין הרבה מה לשפר ובהרבה מקומות אנחנו עוד יכולים להוסיף ולהצטיין. גם סקר זה כמו הסקר הקודם יהווה מסמך עבודה למחלקות המועצה השונות מתוך תקווה ואמונה שגם הסקר בשנת 2014 ימשיך להצביע על מגמת עלייה בכל התחומים. נלמד, נפיק לקחים, נשתפר ונמשיך לעשות באמונה ובמסירות למענכם התושבים. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לתושבים על ההתייחסות , הפרגון והאמירה הכול כך ברורה המאשרת לנו כי אנו אכן נמצאים בכיוון הנכון".

בתמונה: מסמך הסקר

תאריך: 07/03/2013
גיליון: 877
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il