19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
לוהטת בליגה
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין הפכה במחזורים האחרונים של ליגה ג' שרון ללהיט החם של הליגה. בשבוע שעבר היא ניצחה את מ.ס. נתניה בתוצאה 1:5.
הקבוצה הוכיחה שתוצאת התיקו מול בית"ר אורנית במחזור הקודם הייתה מבחינתה מעידה חד פעמית. בסוף שבוע שעבר במסגרת המחזור ה- 21 יצאה הקבוצה למשחק חוץ נגד קבוצת מ.ס. נתניה וחזרה עם ניצחון משכנע בתוצאה 1:5. גיבור הניצחון היה ללא ספק השחקן אוראל מזרחי שהבקיע צמד שערים. המשחק נפתח בסערה מצידה של קבוצת אינדקס ראש העין אולם דווקא הקבוצה היריבה, מ.ס. נתניה, עלתה ליתרון ראשון כבר בדקה השנייה למשחק, 0:1 לנתניה. לא חלפו מספר דקות וקבוצת אינדקס ראש העין הצליחה להשוות את התוצאה משערו של אוראל מזרחי 1:1.

מכאן ועד לדקה ה- 38 למשחק האטו שתי הקבוצות את הקצב עד לדקה ה- 38 בה מצא פעם נוספת השחקן אוראל מזרחי מראש העין את הרשת של נתניה, 1:2 לקבוצת אינדקס ראש העין. סמוך למחצית הראשונה של המשחק עלתה שוב קבוצת אינדקס ראש העין ל-1:3 משער אדיר של השחקן הראל לביא מ- 30 מטר היישר לחיבורים. בכך נחתמה המחצית הראשונה.

מיד עם שריקת הפתיחה של המחצית השנייה לחצה קבוצת אינדקס ראש העין על שערה של הקבוצה היריבה מ.ס. נתניה לחץ שהניב שער נוסף לזכות קבוצת אינדקס ראש העין בדקה 62 מרגליו של השחקן אוהד שמחי, 1:4 לראש העין. לא חלפו מספר דקות וקבוצת אינדקס ראש העין שוב הגדילה את היתרון ל- 1:5 תוצאה שסיימה את המשחק והביאה את הקבוצה אל המקום השישי בטבלה.

ערן אביב, יו"ר הקבוצה מסר ל"ספורט אינדקס": "הניצחון לא היה מוטל בספק משום שהייתה שליטה מלאה של קבוצת "אינדקס" ראש העין על כל המגרש מאז שריקת הפתיחה. אני מקווה שזה יימשך גם למשחקים הבאים".

בתמונה: השחקן הראל לביא

תאריך: 14/03/2013
גיליון: 878
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il