12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
''הנהלת העיר מנסה לפגוע בעובדים''
מאת: יהורם אלוני
מזכר נוסף שהוציא ועד העובדים מעיד כי המאבק בין ועד העובדים לבין העירייה עולה מדרגה.
המאבק מחריף בין ועד העובדים בראשותו של יחיאל והב ובין הנהלת העירייה בראשותה של מנכ"לית העירייה אירית נתן. לדברי יו"ר הוועד יחיאל והב מנסה מנכ"לית העירייה אירית נתן "להטעות ולהסיח את דעת העובדים ולזרוק רפש על ועד העובדים". כזכור, בשבוע שעבר פרסם ועד העובדים הודעה לעובדי העירייה בה מגולל יו"ר הוועד יחיאל והב בפני העובדים את השתלשלות הדברים וקורא להנהלת העירייה "לא לפגוע בהסכמים ובתנאים של עובדי העירייה". למערכת נודע כי בעקבות תגובת העירייה בעיתון "אינדקס אובייקטיבי" בשבוע שעבר בה נכתב כי "בטענותיו של ראש הוועד אין כל ממש ועצם העלאתן בעיתוי הנוכחי של שנת בחירות מעורר תמיהה ופליאה", התעורר כעס בקרב חברי ועד העובדים.

יו"ר הוועד יחיאל והב מסר לעיתון "אינדקס אובייקטיבי": "זוהי תגובה מגוחכת מאחר והעירייה היא שמנסה לגרור את ועד העובדים לשיקולים זרים ולזרוק רפש על ועד העובדים. כיו"ר ארגון העובדים אני קורא להנהלת העירייה לעצור הכול ולשבת אתנו למשא ומתן לפני שוועד העובדים מכריז על סכסוך עבודה. דבר שיגרום לזעזועים מיותרים במערכת". הוא מוסיף: "ועד העובדים עושה מאמצים רבים לא לפתוח בשביתה לפני חג הפסח כדי שתושבי העיר לא ייפגעו. אבל צריך לזכור שגם עובדי העירייה עלולים להיפגע במידה והנהלת העירייה תפגע בהסכמים הקיימים של העובדים". חשוב לציין כי במזכר נוסף שהוציא ועד העובדים השבוע נכתב: "הנהלת העיר מנסה לפגוע בנו העובדים ומפריחה בנו סיסמאות וליטופים על מנת להרדים אתנו בכך שהיא מנסה להפריט את העירייה טיפין טיפין וכשנתעורר לא נמצא דבר". לנו נודע כי מנהלי אגפים ומנהלי מחלקות חוששים להביע את תמיכתם בוועד העובדים פן יבולע להם. אחד מחברי ועד העובדים מסר לנו כי "ישנם מנהלי מחלקות שקיבלו מסר מהנהלת העירייה שלא להביע תמיכה בוועד העובדים. לצערנו חזרנו לתקופות אפלות וצריך לעשות לזה סוף".

 
לשאלת "אינדקס אובייקטיבי" על הידיעה שישנם מנהלי אגפים ומנהלי מחלקות החוששים להביע את תמיכתם בוועד העובדים הגיבה העירייה": "ראש העין איננה משטר סדאם חוסיין בעירק, או רוסיה הסובייטית בימי סטאלין. לפיכך, השאלה תמוהה ואיננה במקומה ואף גובלת בלשון הרע".

בתמונה: יו"ר הוועד יחיאל והב

תאריך: 21/03/2013
גיליון: 879
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il