10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מלמד שוקל פרישה
מאת: יהורם אלוני
חבר המועצה, מיכאל מלמד, שוקל בימים אלה לפרוש מתפקידו כיו''ר וועדת הביקורת בעירייה בגלל מה שהוא מגדיר ''התנהלות לקויה בביצוע תיקון ליקויים''.

בשיחה שערכנו לאחרונה עם מלמד, עולות טענות ולפיהן "העירייה לא עושה מאומה לתקן את הליקויים עליהם הצביעה הוועדה במשך תקופה ארוכה".

'הקש ששבר את גב הגמל' מבחינתו של מלמד היה הדיון בישיבת המליאה האחרונה. באותה ישיבה, שממנה נעדר מלמד מסיבות אישיות, דנו חברי המליאה בדו"ח המבקר למרות שלטענתו של מלמד "הוועדה טרם סיימה את עבודתה. הדיון בנושא הדו"ח בישיבת המליאה הייתה רק כדי לצאת ידי חובה ולא כדי לתקן את הליקויים". על השיקול לפרוש מתפקידו כיו"ר הוועדה, סירב מלמד להגיב.

אגב, יש לציין כי גם מבקר העירייה, משה כהן, ציין בישיבת המליאה ובדו"ח המבקר לשנת 2009 (פרק "מעקב אחר תיקון הליקויים- עמוד 223): "הטיפול בממצאי דו"ח מבקר העירייה לשנת 2008 כפי שעולה, טרם הושלם. על הצוות שמופקד על כך להמשיך לעקוב אחר השלמת הטעון תיקון, תוך מתן התייחסות לצעדים המבוקשים למניעת אי הישנות בעתיד". עוד כותב המבקר "הביקורת טורחת להציף מחדש ולאזכר נושאי ביקורת מהותיים מדוחות ביקורת משנים קודמות אשר טרם תוקנו (חלקם לפני 4 שנים). התעלמות הרשות תמוהה ועומדת בסתירה לכללי מנהל תקין".

מהעירייה נמסר בתגובה: "לא ברורה לנו הטענה נגד העירייה המנוסחת בלשון כללית, מעורפלת ועלומה. מכל מקום, ראש העיר מעריך את פועלו של מיכאל מלמד, שנמצא בקשר ישיר עם מבקר העירייה. עבודת מבקר העירייה וועדת הביקורת מבורכת, והרשות המקומית, באמצעות מנכ"לית העירייה אחראית לוודא שהליקויים מטופלים ומתוקנים. ראוי לציין כי הרשות המקומית זכתה בפרס הניהול התקין בו אנו גאים".

תאריך: 10/02/2011
גיליון: 773
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il