19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
ממשיכים בתנופה
מאת: יהורם אלוני
לאחר שני ניצחונות רצופים, קבוצת אינדקס ראש העין כבר במקום ה-8 בטבלת ליגה ג' - שרון.

קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין לא עוצרת בדרך לצמרת הטבלה של ליגה ג' שרון. הקבוצה הצליחה במהלך השבועיים האחרונים לצרף שני ניצחונות רצופים, והיא כבר ממוקמת במקום ה- 8 בטבלה.

לפני כשבועיים, במהלך המחזור ה- 22 של הליגה זכתה קבוצת אינדקס ראש העין בניצחון טכני לאחר שהקבוצה היריבה, קבוצת ניבראס כפר קאסם, שהייתה אמורה להתמודד מול קבוצת אינדקס ראש העין, לא הופיעה למשחק. ניצחון טכני זה זיכה את קבוצת אינדקס ראש העין בשלוש נקודות.

שבוע לאחר מכן, במסגרת המחזור ה- 23 התארחה קבוצת אינדקס ראש העין אצל קבוצת שמשון כפר קאסם, ולאחר מהפך במשחק ניצחה אותה בתוצאה 1:2. מיד עם שריקת הפתיחה נראו התקפות של שתי הקבוצות כאשר כל קבוצה מנסה לעלות ליתרון ראשון. החמצות רבות מצד שתי הקבוצות נרשמו בסמוך ששני השערים, אולם בדקה ה- 40 למשחק הצליחה הקבוצה הביתית, שמשון כפר קאסם, לעלות ליתרון ראשון מבעיטת פנדל שנשרקה לזכותה. שחקני קבוצת אינדקס ראש העין לא הרפו והמשיכו לתקוף את שערה של שמשון כפר קאסם אך ללא הצלחה. בכך הסתיימה המחצית הראשונה.

מיד עם פתיחת המחצית השנייה החלו שחקני קבוצת אינדקס ראש העין ללחוץ על שערה של קבוצת שמשון כפר קאסם, ובדקה ה- 75 הצליח שחקן קבוצת אינדקס ראש העין, לירון יצחק, להשוות את התוצאה לאחר בעיטת יעף היישר לחיבורים, 1:1.

שחקני אינדקס ראש העין, בעידוד המאמן יוגב צמח, שחקני הספסל והנהלת הקבוצה המשיכו ללחוץ על שערה של הקבוצה היריבה, שמשון כפר קאסם, על מנת לעלות ליתרון והצליחו לעשות זאת בדקה ה- 89 למשחק כאשר השחקן שחר שוקר הצליח להעלות את קבוצתו ליתרון בבעיטה אדירה, יתרון שנשמר עד לשריקת הסיום של המשחק. ניצחון זה העלה את קבוצת אינדקס ראש העין למקום השישי בטבלה של ליגה ג' במחוז שרון.

יו"ר הקבוצה, ערן אביב, מסר ל"ספורט אינדקס" כי הוא מרוצה מתוצאת המשחק ומקווה להמשיך בשרשרת הניצחונות גם במשחקים הבאים על מנת שהקבוצה תתברג כמה שיותר גבוה בצמרת הטבלה.

בתמונה- מימין: לירון יצחק, שחר שוקר ושלומי שוקר.

תאריך: 04/04/2013
גיליון: 880
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il