19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
לתפארת העיר ראש העין
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין הדליקה ביום שישי האחרון משואה לכבוד יום העצמאות כאשר ניצחה את קבוצת בני קלנסווה בתוצאה 0:4. צמרת הטבלה קרובה, הפעם, יותר מתמיד.

קבוצת הכדורגל אינדקס ראש העין ממשיכה להפתיע את יריבותיה משבת לשבת. לאחר הניצחון משבוע שעבר על בית"ר טובורק בתוצאה 1:3 רשמה הקבוצה, ביום שישי האחרון, ניצחון נוסף והפעם על קבוצת בני קלנסווה בתוצאה 0:4.

במהלך המחצית הראשונה נראו מספר התקפות של שתי הקבוצות כאשר כל קבוצה מנסה לעלות ליתרון ראשון, אולם ההגנות החזקות שהציבו שתי הקבוצות מנע שער יתרון של אחת מהקבוצות. המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו מאופס.

המחצית השנייה הייתה שייכת כולה לקבוצת אינדקס ראש העין. שחקני ראש העין התחילו להפעיל לחץ על שערה של קבוצת בני קלנסווה, לחץ שהניב שער יתרון לקבוצת אינדקס ראש העין בדקה ה- 48, מרגליו של השחקן אוהד שמחי. לא חלפו מספר דקות וקבוצת אינדקס ראש העין שוב עלתה ליתרון, בדקה ה- 56, משערו של יוסי חללי לאחר התקפה מהירה, 0:2 לקבוצת אינדקס ראש העין.

שחקני ראש העין לא הסתפקו בתוצאה הזו, ובדקה ה- 70 למשחק היה זה שוב השחקן יוסי חללי שניצל את החור בהגנה של בני קלנסווה, והרעיד את הרשת שלה, 0:3 לקבוצת אינדקס ראש העין.

איך אומר הפתגם... "עם האוכל בא התיאבון": השער האחרון במשחק הגיע בדקה – 84 כאשר גילי יוסף פרץ מאגף שמאל ובבעיטה אדירה הכניע את שוער בני קלנסווה, 0:4 לקבוצת אינדקס ראש העין. זו הייתה גם תוצאת המשחק.

יו"ר הקבוצה ערן אביב מסר השבוע ל"ספורט אינדקס" כי "רצף הניצחונות של הקבוצה מראה על נחישות והקרבה של השחקנים להתברג בצמרת הטבלה. כל הכבוד לשחקנים שבסופו של דבר מביאים הרבה כבוד לראש העין".

בתמונה: השחקן המצטיין, יוסי חללי

תאריך: 18/04/2013
גיליון: 882
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il