12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
פטור לסטודיו ''אנד ג'וי''
מאת: יהורם אלוני
העירייה החליטה להעניק, בינתיים, פטור מתשלום מסי ארנונה לשנת 2013 לסטודיו ''אנד ג'וי'' בהתאם לבקשתם של חברי המועצה, רזיאל אחרק ועופר בביוף.

העירייה, בהנחיית היועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת, החליטה השבוע לאשר בשלב זה פטור מתשלום מסי הארנונה לשנת 2013 לסטודיו "אנד ג'וי" הממוקם בפארק סיבל. החלטה זו באה בעקבות דרישתם של חברי מועצת העיר רזיאל אחרק ועופר בביוף שביקשו בישיבת המליאה בחודש פברואר 2013 להעניק פטור מתשלום מסי הארנונה באופן גורף לסטודיו "אנד ג'וי". מאחר והנושא עדיין מצוי בבדיקת משרד הפנים הוחלט להעניק לסטודיו פטור ממסי הארנונה לשנת 2013 עד שיתקבל האישור הסופי ממשרד הפנים.

במכתב ששלחה השבוע המחלקה המשפטית של העירייה באמצעות עו"ד רוית קומימי- מירבך למנהל הסטודיו נדב עטיה נכתב: "האישור שקיבל העסק "אנד ג'וי" מאת האגף לבריאות הנפש - משרד הבריאות הועבר לבדיקת הלשכה המשפטית והריני לעדכנך כדלקמן: מאחר ונוסח האישור נשוא בקשתך לקבלת פטור מחיובי ארנונה לא היה ברור דיו, פנינו לגב' רונית דודאי - ממונה שיקום בריאות הנפש במשרד הבריאות לשם קבלת הבהרות. בדיקת האישור דנן מצויה בעיצומה, אולם בשלב זה, יינתן הפטור לעסק שבבעלותך לכל שנת 2013. למען הזהירות, יובהר כי ככל שממצאי הבירור מול משרד הבריאות יצביעו על כך שלא היה מקום ליתן הפטור דנן לעסקך, לא יהא מנוס מלבטלו".
נדב עטיה מנהל הסטודיו, מסר לנו בתגובה: "מבחינתי ההודעה מהלשכה המשפטית של העירייה עדיין לא מהווה אישור רשמי וסופי לפטור מארנונה שכן עפ"י ההודעה זה רק הקפאת הגבייה. העירייה מבחינתה ממשיכה לברר מול משרד הפנים והבריאות. בכל מקרה זה מאוד מעצים ומעודד, ובהחלט יאפשר לנו להמשיך את הפעילות ולחזקה. הפטור המסתמן ניתן לנו בזכות ולא בחסד".

בתמונה: סטודיו "אנד ג'וי"
תאריך: 18/04/2013
גיליון: 882
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il