12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ועד העובדים: ''לא ליפול למלכודת הדבש הזו''
מאת: יהורם אלוני
הנהלת העירייה שיגרה הודעה לעובדים, ובה היא מודיעה להם על סבסוד עבור טיול בארץ ובחו''ל בסך 250$. השאלה היא, האם לא מדובר בשוחד בחירות?

בימים אלה הוציאה מנכ"לית העירייה אירית נתן מכתב לעובדים, ובו היא מודיעה על "גיבוש עובדים לשנת 2013". במכתב הודיעה המנכ"לית כי: "בהתאם למסורת הנהוגה, גם השנה הנהלת העירייה תארגן ותסבסד גיבוש עובדים בלבד בארץ ובחו"ל, יוצעו מספר אופציות וכל עובד יבחר באופציה הראויה לו. השתתפות העירייה במימון ימי הגיבוש כ- 250 $. הרישום יתבצע בשיטת כל הקודם אשר נרשם ושילם זוכה".

הודעתה של המנכ"לית עוררה כעס בקרב חברי ועד העובדים שלטענתם נעשתה ללא אישור ועד העובדים. לטענת חברי מועצה איתם שוחחנו: "ייתכן שמדובר אפילו בשוחד בחירות, שכן הנסיעה מתוכננת לחודש יוני 2013 סמוך למועד בחירות המוניציפאליות".

לנו נודע כי חבר המועצה עופר בביוף ביקש לדעת מהגורמים המוסמכים בעירייה מה מקורו של תקציב זה בספר התקציב, אך לא זכה למענה עד לכתיבת שורות אלה. ועד העובדים מצידו לא נותר חייב והוציא השבוע הודעה לעובדים בו הוא מבקש מהעובדים "לא ליפול למלכודת הדבש הזו".

לדברי יו"ר ועד העובדים יחיאל והב בכוונת העירייה הוא ליצור פירוק וסכסוך בין העובדים ובין הוועד. במכתב כותב יו"ר הוועד: "רצון ההנהלה הוא ליצור פירוק וסכסוך בין העובדים לבין הוועד, כיוון שההנהלה מבינה שאם הוועד יהיה חלש הם יוכלו לעשות בכם כרצונכם".

עוד נודע לנו כי עדיין אין נוסחת פשרה בין העירייה ובין וועד העובדים בכל מה שקשור למכרזים הפנימיים שהעירייה מוציאה. מקור בוועד העובדים מסר שאם לא יימצא פתרון בימים הקרובים, הוועד יפנה להסתדרות ויבחן דרכים לקבלת תשובות מהעירייה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בסעיף חשוב של העשרה והעצמת עובדים. עיריית ראש העין דואגת להעצמת עובדי העירייה, כמו גם בדאגה ללימודים אקדמיים ולהעשרתם בקורסים והשתלמויות. זהו מהלך חשוב לכל ארגון מצליח".

בתמונה: עובדי העירייה

תאריך: 25/04/2013
גיליון: 883
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il