12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
הילד נפגע על ידי האוטובוס
מאת: יהורם אלוני
''אינדקס אובייקטיבי'' התריע, התושבים הפגינו והעירייה כשלה בכל מה שקשור לבעיות התחבורה ברחוב חזון איש. השבוע תלמיד נפגע על ידי אוטובוס ההסעות.

מזה מספר שנים שתושבי רחוב חזון איש מתריעים מהסכנה התחבורתית הקיימת ברחוב. השבוע תלמיד מבית הספר "יסודי התורה" נפגע על ידי אוטובוס ההסעות ונזקק לטיפול רפואי.

עם סיום הלימודים, בשעות אחר הצהריים, עלו התלמידים לאוטובוס המחזיר אותם לביתם. אחד התלמידים שככל הנראה מעד מהמדרכה לכיוון הכביש, נחבל ברגלו כתוצאה מנסיעתו של נהג האוטובוס שהחל להתקדם. הנהג שהבחין בתלמיד, עצר את האוטובוס, רץ לכיוון הילד והזעיק את כוחות ההצלה ואת כוחות המשטרה. התלמיד נפגע ברגלו פציעה חמורה וקיבל טיפול רפואי במקום. לאחר מכן הובהל לבית החולים "בילינסון" שבפתח תקווה. בוחני המשטרה הרחיקו את התלמידים ואת התושבים הזועמים וחקרו את האירוע. נהג ההסעות נלקח לחקירה ובסיומה הוא שוחרר לביתו.

יש לציין שאין זו הפעם הראשונה שבעיית התחבורה ברחוב חזון איש עולה לסדר היום הציבורי, וזאת למרות פניות חוזרות ונשנות של תושבים לגורמים המוסמכים בקריאה לפתור את הנושא. נכון להיום לא נעשה דבר. הנושא עלה גם בישיבת ועד ההורים העירונית שהתקיימה לפני מספר חודשים בה התריע יו''ר הוועד דני אבידור על הסכנה הקיימת לתלמידים סמוך למוסדות החינוך בעיר.

חשוב לציין כי בכל יום מתמודדים אלפי תלמידים עם בעיות תחבורה קשות הנובעות מכלי הרכב הרבים של ההורים ומרכבי ההסעות המגיעים לאסוף את התלמידים. דוגמאות לכך ניתן לראות ליד חטיבות הביניים "גוונים ו"היובל", ובסמוך לבתי הספר "אוהל שרה" ו"יסודי התורה". "עכשיו לאחר התאונה המחרידה אולי בעירייה יבינו שהסכנה היא ממשית ויפתרו את הנושא אחת ולתמיד", אמרו התושבים.

מחברת ההסעות נמסר בתגובה: "הנהג הגיע לאסוף את התלמידים. אחד הילדים מעד מהמדרכה לכיוון צד האוטובוס ונפגע ברגלו".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הנושא אינו בסמכות טיפול העירייה, אלא נתון לטיפולה של המשטרה. לפרטים בנושא, ניתן לפנות למשטרה".

מפקד התחנה מסר בתגובה: "נושא רחוב חזון איש ובעיותיו התחבורתיות ידועים למשטרה ולעירייה. אנחנו בוחנים דרכים למצוא פתרונות על מנת להקל על סבלם של התושבים".

בתמונה: כוחות ההצלה והמשטרה במקום האירוע.

תאריך: 25/04/2013
גיליון: 883
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il