12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
המשטרה הפסיקה את המסיבה
מאת: יהורם אלוני
מסיבת שיכורים של בני נוער במוצאי השבת האחרונה ביער ראש העין הופסקה על ידי המשטרה.

בעקבות תלונות של תושבי שכונת נווה אפק על מסיבת שיכורים של בני נוער במוצאי השבת האחרונה ביער ראש העין, הגיעה ניידת משטרה והפסיקה את המסיבה. חלק מבני הנוער נחקרו על ידי המשטרה ושוחררו לאחר שהתחייבו לא לחזור על מעשיהם.

יש לציין שאין זו הפעם הראשונה בה תושבים משכונת נווה אפק מתלוננים על רעשים מטרידים ביער ראש העין. בחודש ינואר 2012 העלה "אינדקס אובייקטיבי" את הנושא בכותרתו: "היער הפך למטרד", וזאת עקב תלונתם של תושבי האזור על מטרדי הרעש הבוקעים מיער ראש העין ומדירים שינה מעיניהם.

לדברי התושבים המתגוררים בסמיכות ליער איתם שוחחנו השבוע: "מדי פעם מגיעים בני נוער ליער, עושים מסיבות ערב ומקימים רעש נוראי ובכך גורמים לתושבים עוגמת נפש". התושבים שהתלוננו במוקד 106 על הנושא טוענים כי בעירייה נאמר להם, על ידי גורמים מוסמכים, כי מלבד השער שהציבה העירייה הם לא יכולים לעשות דבר.

העירייה מצידה טוענת שהנושא בטיפולה של המשטרה. חשוב לציין, כי ככל הנראה מדובר בקבוצה קטנה של בני נוער הפוגעת בתדמית החיובית של כלל בני הנוער בראש העין, היכולים לשמש דוגמה לבני נוער רבים. משיחות עם בני הנוער בראש העין מתברר כי נכון להיום אין לבני הנוער מקום בו יוכלו לערוך מסיבות, והיער משמש מבחינתם מקום מפלט.

מפקד תחנת המשטרה סנ"צ פרץ רצון מסר לנו בתגובה: "בעקבות תלונה על קטטה בין נערים שיכורים באזור המטווחים, הגיעה ניידת והפסיקה את המסיבה. יש לציין, שכל הניידות היו עסוקות בשריפה בפארק סיבל. מסיבות היער באזור ראש העין יקבלו תשומת לב ונפעל כנגד המארגנים במלוא חומרת הדין". עוד מוסיף מפקד התחנה כי: "בעקבות פניית עיתון "אינדקס אובייקטיבי" תערוך המשטרה, בשיתוף העירייה, סיור מדי לילה באזור היער כדי למנוע מקרים דומים".

צילום אילוסטרציה

תאריך: 02/05/2013
גיליון: 884
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il