12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
חשדות חמורות בתיכון ''בגין'' ראש העין
מאת: יהורם אלוני
היחידה לחקירות שכר במשרד האוצר חוקרת חשדות לדיווחי שכר כוזבים נוספים בתיכון ''בגין'' בראש העין. יו''ר ועד ההורים דני אבידור: ''אני יכול לומר ולהעיד כי לפחות לגבי דוחות ניהול כספי ההורים להם אנו חשופים, ההתנהלות הינה תקינה ומסודרת.''

היחידה לחקירות שכר במשרד האוצר החלה, בשבועות האחרונים, בחקירת חשדות לדיווחי שכר כוזבים הנמשכים בשנים האחרונות בתיכון "בגין" בראש העין. פרשה זו עוקבת את פרשת דיווחי ההיעדרות הכוזבים שנבדקה ואומתה על ידי מבקר העירייה בשנת 2011.

לנו נודע כי הפעם מדובר במקרים חדשים העוסקים בשעות התקן של המורים לפיהם קיים חשד שהנהלת ביה"ס חילקה שעות תקן למספר מורים וניפחה את שכרם. אלה קיבלו שכר על שעות שכלל לא נלמדו בכיתות. ממשרד האוצר נמסר בתגובה: "הנושא נמצא בבדיקה ראשונית של גזבר ומנכ"לית העירייה. את הבדיקה מלווה יחידת החקירות באגף הממונה על השכר."
דני אבידור, יו"ר ועד ההורים העירוני, מסר בתגובה: "ועד ההורים העירוני דוגל לאורך השנים במעורבות פעילה בכל בתי הספר. הוועד נותן גיבוי מלא לכל מנהלות בתי הספר בראש העין.

בתיכון 'בגין', בשנת הלימודים הנוכחית, התקיימו שלוש ביקורות שונות. כפי שפורסם בעיתון 'אינדקס', בשבוע שעבר, הביקורת הראשונה נמצאה ללא רבב. הביקורת השנייה הושלמה והביקורת הנוכחית בעיצומה.

אני תקווה שגם הביקורת הנוכחית, הנבדקת בימים אלה ע"י הגורמים המוסמכים, תימצא כתלונת שווא. כחבר ועדת הכספים של בית הספר אני יכול לומר ולהעיד כי לפחות לגבי דוחות ניהול כספי ההורים להם אנו חשופים, ההתנהלות הינה תקינה ומסודרת. זאת ועוד, תיכון 'בגין' בניהול הגב' זהבית גולדמן מציג שיפור מתמשך באחוזי הזכאות לתעודות בגרות ושומר על אחוז גבוה לגיוס לצה"ל. אנו מקווים שהנושא יובהר במהירות ויאפשר למנהלת בית הספר להתרכז בעשייה החינוכית."

בתמונה:
1. דני אבידור
2. תיכון "בגין"
תאריך: 30/05/2013
גיליון: 888
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il