12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
האם יהיה מהפך בתנועת ''הבית היהודי''?
מאת: יהורם אלוני
הוועדה המוניציפאלית של התנועה ממליצה על עדי אבייני, יו''ר תנועת ''רוח חדשה'' בעיר, כמועמד לנציג התנועה בבחירות המוניציפאליות הקרבות, ולא על יהודה חדד שנבחר על ידי חברי הסניף.

לאחר דיונים ובדיקות החליטה הוועדה המוניציפאלית של תנועת "הבית היהודי'" להציב את יו"ר תנועת "רוח חדשה" בעיר, עדי אבייני, בראש התנועה בבחירות המוניציפאליות הקרבות, ולא את יהודה חדד שנבחר על ידי חברי הסניף בבחירות שהתקיימו בחודש מרץ 2013.

במסמך שהגיע לידי מערכת "אינדקס אובייקטיבי" וחתום על ידי מנכ"ל התנועה, עו"ד ניר אורבך, נכתב: "לאחר דיונים ארוכים ובדיקות מעמיקות הגיעה הוועדה להחלטות בנוגע למועמדים הרלוונטיים ולאופי בחירת המועמדים ברשויות, במקומות בהן היא נתבקשה להתערב.... לאחר ששמענו את הנציגים נראה בעיני הוועדה כי הנציג הנכון והראוי יותר לעמוד בראש הרשימה הנו מר עדי אבייני." הוועדה תערוך בימים הקרובים סקר בקרב כלל הציבור בראש העין שיקבע את זהותו של המועמד שיעמוד בראש הרשימה.

חשוב לציין כי חודש לאחר הבחירות חזה ''אינדקס אובייקטיבי" את המהפך לאור תוצאותיהן, וזאת לאחר שראש המטה המוניציפאלי בתנועה, עו"ד ניר אורבך, שיגר מכתב לחדד ולרצון בו ביקש מהם להימנע מביצוע הבחירות הפנימיות בהתאם לבקשתם של מספר חברי תנועה שרצו בדחייתן. עו"ד אורבך ציין במכתבו כי הוא חושש מפיצול התנועה בראש העין והליכה בשתי רשימות נפרדות. כידוע, הבחירות התקיימו למרות בקשתו המפורשת של עו"ד ניר אורבך, ואכן, יש מהפך.

יהודה חדד מסר בתגובה: "יהודה חדד- מועמד ה'בית היהודי'. מבחינתי היו בחירות במועצת הסניף ונבחרתי באופן דמוקרטי ותקין לחלוטין. עצם הקמת הוועדה מנוגד לכל הליך ומנוגד לחוקת המפלגה. ברור שישנה יד מכוונת לכיוון מסוים. תהיה פנייה לבית הדין של התנועה, ואם יהיה צורך תהיה פנייה לבית המשפט."

תגובת עדי אבייני: "כחבר תנועת הבית היהודי וכבן הציונות הדתית הצהרתי שאקבל כל החלטה של התנועה. מיותר לציין כי מי שמקבל את החלטות התנועה רק בתנאי שהן נוחות לו לא ראוי לקבל את אמון התנועה ולא את אמון הציבור."

תאריך: 30/05/2013
גיליון: 888
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il