12/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העיר משה סיני: '''טעיתי''
מאת: יהורם אלוני
ראש העירייה טען בישיבה כי היועץ המקצועי אלברט אפשטיין שהגיע לדיון על הקרינה בפארק האתגרי, הגיע בהתנדבות. בסופו של דבר התברר שהוא מקבל שכר.

חבר המועצה רזיאל אחרק חשף במהלך ישיבת המליאה שהתקיימה השבוע רגע מביך לראש העירייה. היה זה כאשר לישיבה הגיע פרופ' אלברט אפשטיין, המתמחה בנושא הקרינה, שהוזמן על ידי ראש העירייה במטרה לחוות דעתו המקצועית בפני חברי מועצת העיר בכל הקשור לנושא הקרינה בפארק האתגרי בשכונת נווה אפק.

ראש העירייה, שהיה אמור לענות לשאילתה כמתבקש ע"פ חוק, בחר לזמן יועץ חיצוני מטעם העירייה שייתן מענה. לחברי מועצת העיר נאמר כי מדובר ביועץ מקצועי שעובד במשרד להגנת הסביבה והגיע בהתנדבות למטרה זו. אלא שהאמת התבררה לאחר שחבר מועצת העיר רזיאל אחרק שאל אותו על תפקידו, והאם הוא מקבל שכר על כך?

האורח הנבוך השיב כי הוא יועץ חיצוני שאינו קשור למשרד להגנת הסביבה והוא מקבל שכר, זאת בניגוד למה שאמר ראש העירייה.

עופר בביוף פנה לראש העיר: "אתה מחויב להשיב לי על השאילתה ולא יועצים חיצוניים למיניהם."

בסופו של הדיון החליט היועץ לעזוב את הישיבה. את התשלום, ככל הנראה, יקבל מקופת העירייה על חשבון משלם המיסים. ראש העיר אמר שהוא טעה: "חשבתי שהוא בא בהתנדבות. טעיתי".

חבר המועצה רזיאל אחרק ביקש מראש העיר לאשר תקציב למועצת העיר כדי לזמן יועץ קרינה שייתן חוות דעת מטעמה של מועצת העיר כנגד חוות הדעת של היועץ שזימן ראש העיר. ראש העיר סירב.

חבר המועצה עופר בביוף כעס על ראש העיר וביקש ממנו שיענה על השאילתה כפי המתבקש ע"פ חוק. "ראש העיר צריך לקחת אחריות למעשיו ולא להטיל את האחריות לשלום ילדנו על אחרים", כך מסר עופר בביוף לאינדקס. בביוף שהגיש את השאילתה התעקש שראש העיר יענה, אך ראש העיר מסר כי ישלח את תשובתו במועד אחר.

תגובתו של חבר המועצה רזיאל אחרק: "ראש העיר זימן יועץ קרינה מטעמו שייתן חוות דעת ש"תתאים" לצרכיו. ראש העיר צריך וחייב להבין שאין המדובר בפוליטיקה, אלא עליו לגלות אחריות לשלום ילדנו שמשחקים במתחם. חוות דעת נוספת מטעם המועצה תיתן דעה אובייקטיבית ולא חד צדדית. אני קורא לראש העיר להיענות לבקשה ולא לעסוק בטיוח."

בתמונה: ישיבת המליאה.

תאריך: 06/06/2013
גיליון: 889
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il