20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מחזור ראשון- ניצחון ראשון
מאת: יהורם אלוני
קבוצת ליגת החופים של ראש העין הביסה במחזור הראשון את עירוני פ''ת בתוצאה 0:4.

ליגת החופים הארצית יצאה בסוף השבוע שעבר לדרך כאשר קבוצת עירוני אלוני האפט ראש העין הביסה את קבוצת עירוני פתח תקווה בתוצאה 0:4, והייתה הקבוצה היחידה במחזור הראשון שלא רק שניצחה את יריבתה מפ"ת, אלא שמרה גם על רשת נקייה.

רבות דובר בכלי התקשורת הכתובה והאלקטרונית על כך שקבוצת עירוני אלוני האפט ראש העין, שזכתה באליפות ליגת החופים בשנת 2011, היא אחת הקבוצות המועמדות ביותר לזכות השנה בתואר האליפות. ביום שישי האחרון היא מימשה את כל התחזיות והביסה את יריבתה עירוני פתח תקווה בתוצאה 0:4.

את השער הראשון לזכות ראש העין הבקיע שחקנה המצוין ויטלי גנון מ- 9 מטר (פנדל), לאחר ששחקן יריב ביצע עבירה ברחבה. ויטלי דייק וקבע 0:1 לראש העין. לא חלפו מספר דקות וראש העין הגדילה את היתרון ל- 0:2 מרגליו של השחקן שרון גורמזנו לאחר מבצע אדיר. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 0:2 לעירוני ראש העין.

במחצית השנייה ניסתה עירוני פתח תקווה להשוות את התוצאה ותקפה ללא הרף את שערה של ראש העין, אולם ללא הצלחה עקב ההגנה המסיבית של עירוני ראש העין. לקראת סיום המשחק נראתה הצגה מעולם אחר של שחקן ראש העין מרקו סילבה שהבקיע צמד שערים לזכות קבוצתו ונעל את המשחק עם ניצחון מתוק לזכות ראש העין, 0:4 בסיום. הניצחון העלה את ראש העין לראשות הטבלה בזכות הניצחון ו- 0 שערי חובה.

יש לציין שבמרבית אתרי הספורט באינטרנט ציינו לשבח את הניהול המקצועי והאמין שיש בהנהלת קבוצת החופים של ראש העין. עדות לכך היא עובדת הגעתם של שחקני ליגת העל המקצועית לראש העין.

המאמן של ראש העין נמרוד קוסטיקה אמר ל"ספורט אינדקס" לאחר המשחק: "המטרה שלנו העונה היא להגיע למשחקי הפיינל פור ולא פחות מכך, ואני שמח שכך פתחנו את הליגה עם ניצחון ענק ו-'שאפו' לשחקנים. נתכונן למשחק הבא במטרה לרשום ניצחון נוסף."

בתמונה: שחקני הקבוצה.

תאריך: 06/06/2013
גיליון: 889
עמוד: 33
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il