13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
לסייע לסייעות
מאת: יהורם אלוני
ההורים דורשים תוספת כוח אדם בגני הילדים לגילאי שלוש. דני אבידור, יו''ר הוועד ההורים: ''למרות ההבטחות של ראש העיר לתקני סייעות בגני הילדים, עד היום לא נעשה דבר ולא בוצע''.

נציגי ההורים נפגשו עם נציגי העירייה כדי לדון בהוספת כוח אדם לגני הילדים בני השלוש. האם מאבק ההורים למען הוספת כוח אדם בגני הילדים צלח? זה נדע בימים הקרובים. כזכור, לפני מספר שבועות פרסמנו כתבה הנוגעת למאבק ההורים של ילדי גיל שלוש המבקשים להוסיף כוח אדם לגננות משום שלטענתם "גננת אחת וסייעת אחת לא יכולות לספק את כל צרכיהם המורכבים של הילדים". בשבוע שעבר התקיימה פגישה ראשונה בין נציגי ההורים הפועלים למען הוספת סייעת בגני הילדים ובין נציגי העירייה ובה השתתפו ראש העירייה, מנכ"לית העירייה אירית נתן, מנהל אגף החינוך אבי קמינסקי ומנהלת מדור גני הילדים אילנה הוכברג. נציגי ההורים שטחו בפניהם את הבעיה ואת בקשתם לסייעת שלישית והצורך הדחוף בשינוי סדרי העדיפויות בתקציב כבר בשנה זו. ההורים נתנו דוגמאות מרשויות מקומיות סמוכות בהו העירייה הוסיפה כוח אדם בגני הילדים לגיל שלוש. מרבית המשתתפים הביעו הסכמה על כך שיש צורך בהוספת כוח אדם בגני הילדים, אולם הבעיה התקציבית עמדה בראש הדיון. ההורים מבקשים להביא את הנושא לדיון במועצת העיר על מנת לשריין תקציב מתאים לנושא.

דני אבידור, יו"ר ועד ההורים העירוני מסר לנו בתגובה "ועד ההורים העירוני, במסגרת אחריותו, מטפל גם בשיבוץ הילדים בגני הילדים. הוועד רואה בחומרה את העובדה שלמרות ההבטחות של ראש העיר לתקני סייעות בגני הילדים, עד היום לא נעשה דבר ולא בוצע. נושא זה מהווה בעיה חמורה להורים השולחים את ילדיהם לגן. ההורים דורשים בכל תוקף שנושא זה יתוקן לאלתר".

האם המאבק של ההורים הצליח? זה נדע בימים הקרובים. נציגי ההורים מקווים שכבר בשבוע הבא הנושא יעלה לישיבת המליאה הקרובה.

בתמונה: ישיבת המליאה

תאריך: 13/06/2013
גיליון: 890
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il