20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
הביאו כבוד לראש העין
מאת: יהורם אלוני
נבחרת הקט רגל של ראש העין זכתה במקום השני בעולם בטורניר הבינלאומי לנבחרות הקט רגל ''היורו'' של האיחוד האירופי בפראג. שוער הנבחרת של ראש העין יונתן רוטשילד: ''הייתה חוויה מדהימה''.

פרויקט ליגת הקט רגל בראש העין, שיזם חבר המועצה רזיאל אחרק בתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה וכיו"ר אגף ההנדסה והספורט, ממשיך לקצור הצלחה לא רק בראש העין אלא גם מעבר לים. נבחרת הקט רגל של ראש העין זכתה השבוע במקום השני בטורניר הקט רגל הבינלאומי "היורו" של האיחוד האירופי שנערך בפראג מדי שנה.

פראג, העיר התאומה של ראש העין, הזמינה זו הפעם השנייה את נבחרת הקט רגל של ראש העין יחד עם נבחרות רבות נוספות מאירופה לטורניר כדורגל של כל הערים התאומות שלה. לשחקני הנבחרת התלוו מאמן הנבחרת גיא עגיב, המשמש כרכז הספורט בעירייה ויוסי לוי, המורה לחינוך גופני ולספורט בחטיבת "היובל".

במשחקים המוקדמים בשלב הבתים גברה נבחרת הקט רגל של ראש העין על כל הקבוצות. במשחקי שלב רבע הגמר הביסה נבחרת ראש העין את נבחרת איטליה בתוצאה 1:14. בשלב משחקי חצי הגמר ניצחה נבחרת ראש העין את נבחרת צ'כיה בתוצאה 0:4, ועלתה למשחק הגמר מול נבחרת הקט רגל של הונגריה. במשחק הגמר בו נכחו אורחים רבים הציגו שתי הקבוצות משחק כדורגל משובח ובפרט נבחרת הקט רגל של ראש העין.

הנבחרת שלטה במגרש לאורך כל המשחק, אך בדקה האחרונה הצליחה נבחרת הונגריה לנצל חור בהגנה של נבחרת ראש העין כדי לכבוש את השער היחיד במשחק, ולזכות בגביע האיחוד האירופי לנבחרות הקט רגל.

יונתן רוטשילד, תלמיד חטיבת הביניים "היובל" שוער נבחרת הקט רגל של ראש העין משתתף בפעם השנייה בטורניר. רוטשילד מסר ל"אינדקס אובייקטיבי": "זה ממש חוסר מזל. היינו טובים לאורך כל המשחק והחמצנו הרבה. וכמו שאומרים בכדורגל, כשלא מבקיעים מקבלים, וכך היה. הם ניצלו חור בהגנה שלנו והבקיעו את השער היחיד, וחבל".

על המסע עצמו אומר רוטשילד: "הייתה חוויה מדהימה. לשמחתי גם בשנה שעברה השתתפתי בטורניר וזו חוויה שקשה לשכוח משום שאנחנו מייצגים לא רק את ישראל הגדולה אלא גם את ראש העין הקטנה. הפרויקט הזה אינו רק כדורגל אלא גם מסר לאומות העולם שעולם הכדורגל יכול להביא את השלום בעולם".

שחקן נוסף שהשתתף בטורניר הוא שגיא כהן, תלמיד חטיבת הביניים "גוונים". כהן הנמנה בין מייסדי ליגת הקט רגל יודע לומר רק מילים טובות לחבר המועצה רזיאל אחרק שייסד את הפרויקט הנפלא הזה. "כל הכבוד לו", אומר כהן ומספר על החוויה המדהימה לאורך כל הטורניר, החל מהנסיעה עצמה וכלה במשחקים עצמם. מבחינתו הייתה זו הפעם הראשונה בה יצא את הארץ. על ההחמצה גדולה במשחק הגמר הוא אומר: "יכולנו לקחת את המשחק. המשחק היה בידיים שלנו ורק בחוסר מזל פספסנו להביא את הגביע לראש העין וחבל". כהן מוסיף: "רציתי רק לומר מילה טובה למארגנים, לצוות שליווה אותנו ולכל החברים. כל הכבוד לכם על ההשקעה ועל ההשגחה למען ילדי ראש העין".

יוסי לוי, מורה לחינוך גופני שליווה את הנבחרת מסר לנו: "הייתה חוויה שיהיה קשה לשכוח גם לנו כמלווים וגם לתלמידים השחקנים שהביאו הרבה כבוד לראש העין. לחלק מהתלמידים זו הפעם הראשונה שהם יוצאים את הארץ והם נהנו מכל רגע. התנהגות למופת בכל מהלך הטורניר וגם בזמנם החופשי". על המשחק עצמו אומר לוי: "זה היה פספוס ענק. הובלנו כל הטורניר, ניצחנו את כל הקבוצות ורק במשחק הגמר בדקה האחרונה קיבלנו גול בדקה האחרונה. החמצה ענקית וחבל. העיקר הוא שהשחקנים הביאו הרבה כבוד לראש העין".

תאריך: 27/06/2013
גיליון: 892
עמוד: 6
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il