13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
סיגל וסלע- ראש בראש
מאת: יהורם אלוני
מחזיקת אגף החינוך סירבה לסקר את מערכת החינוך שחלפה וביקשה שחברת המועצה שרי סלע תצא מהישיבה. חברת המועצה שרי סלע: ''זו הייתה סיטואציה הזויה''.

ישיבת ועד ההורים העירונית שהתקיימה השבוע הייתה סוערת מתמיד בעקבות תקרית חריפה בין מחזיקת תיק החינוך, חברת המועצה, סיגל שיינמן, לבין חברת המועצה שרי סלע. שיינמן שהוזמה על ידי יו"ר ועד ההורים העירוני דני אבידור לשאת דברים בנושא מערכת החינוך בעיר, סירבה לשאת את דבריה עד אשר חברת המועצה שרי סלע תעזוב את הישיבה. במקום נוצרה מהומה, ורק לאחר התערבותו של יו"ר הוועד העירוני דני אבידור חזר השקט לישיבה. אבידור נתן לחברת המועצה שרי סלע את רשות הדיבור בנושא ההסעות, ולאחר מכן ניאותה חברת המועצה שרי סלע לצאת מהישיבה ולאפשר למחזיקת תיק החינוך לשאת את דבריה. חשוב לציין כי מחזיקת תיק החינוך הבהירה בתחילת הישיבה ליושב ראש הוועד כי לא תסכים להשתתפותם של חברי המועצה בישיבה זו.

מנהל אגף החינוך אבי קמינסקי נתן סקירה כללית על היערכותה של מערכת החינוך בעתיד. חברי הוועד קיבלו תשובות מספקות בנושאים: מיקום מוסדות החינוך, היבטים סביבתיים וחניות, וזאת על מנת להימנע מטעויות העבר.

נושאים נוספים שעלו במהלך הישיבה היו צביעת בתי הספר ומוסדות החינוך, נושא שעדיין לא הגיע לפיתרון. יו"ר הוועד קיבל חיזוק מחברי הוועד, והוטל עליו לדבר עם ראש העירייה ולהזכיר לו את המחויבות שלו במליאת מועצת העיר מלפני כשנתיים בה התחייב על תקציב בסך 400 אלף שקלים לצביעת מוסדות החינוך. נושאים נוספים שעלו במהלך הישיבה היו נושא ההסעות והסייעות, נושאים שככל הנראה עוד ידברו עליהם ולא יגיעו לפתרונם עוד חודשים רבים. יו"ר הוועד קרא לראש העירייה למצוא תקציבים לנושאים אלה, "ולא להשקיע בדברים שאין בהם ממש".

תגובת חברת המועצה שרי סלע: "הגב' שיינמן התבלבלה לגמרי. נדמה היה לה שפגישתה עם חברי ועד ההורים היישובי הוא במסגרת "שיחות סלון" ולא פגישה מחייבת בפורום עירוני/ציבורי. ההסבר שניתן על ידה, כי עצם נוכחותי "תגרום לה לבחור את מילותיה", מעידה אלף עדים כי ככל הנראה בשגרה היא מסלפת דברים ונוכחותי תאלץ אותה סוף סוף לדווח דברי אמת, דבר שכנראה קשה לה לעשות. זו הייתה סיטואציה הזויה ואין ספק שלא ייתכן כי בפורום עירוני/ציבורי כלשהו בעיר תהיה הדלת סגורה בפני חבר מועצה".

תגובת חברת המועצה סיגל שיינמן: "צר לי מאוד על כך שחברת מועצת העיר, הגב' סלע, מנצלת כל במה אפשרית למתקפות פוליטיות חסרות שחר, גם כשהדבר בא על חשבון מערכת החינוך העירונית וציבור ההורים, המורים והתלמידים, ורווחתם. התבקשתי על-ידי יו"ר ועד ההורים להציג מספר נושאים בישיבתם האחרונה. הישיבה הזו נועדה לחברי ועד ההורים והוזמנתי אליה מתוך הבנה הדדית ששני הצדדים יכולים להתבטא בחופשיות מלאה ולנהל דיאלוג פורה וישיר. דיאלוג כזה לא יכול להתקיים בנוכחות עיניים בוחנות מטעם האופוזיציה שכל מטרתן לתקוף, לנגח ולתת במה להכפשות לא ראויות. לכן ביקשתי מהגב' סלע בנימוס ובאדיבות לוותר על נוכחותה. תמוה בעיניי איך חברת מועצה שסירבה לאורך כל הקדנציה לכהן כמחזיקת תיקים או כחברה בוועדות, לפתע ערב הבחירות מוצאת לנכון להתייצב בכל ישיבה ובכל ועדה.

בתמונה: מהלך הישיבה

תאריך: 18/07/2013
גיליון: 895
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il