20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
הפנינג ט''ו באב בכדורשת
מאת: יהורם אלוני
שחקניות מועדון הכדורשת בראש העין בחרו לחגוג את ט''ו באב בצורה מיוחדת ויוצאת דופן: משחקי כדורשת יחד עם בני הזוג/בני משפחה באווירה ספורטיבית ונעימה. את הרעיון הגו אייל ואסמונה פרץ בשיתוף פעולה עם מחלקת הספורט.

המשחקים התקיימו במשך יומיים בהיכל הספורט העירוני "גוונים" והשתתפו בו קרוב ל- 70 זוגות שהפגינו את כישוריהם הספורטיביים. על הפרקט נראו הנחתות, חסימות, תרגילים וגם פספוסים. מעכשיו: "אצלנו, כל אחת ואחד יכולים לשחק כדורשת".

"זו חוויה שקשה לשכוח", מספר אייל פרץ, יוזם הרעיון. "הגיעו עשרות נשים יחד עם בעליהן והחוויה הייתה מדהימה". הילדים שישבו ביציעים, הגיעו מצוידים בתופים ובדגלים, ועודדו במשך שעות ארוכות את ההורים שהפגינו את כישוריהם על הפרקט.

חשוב לציין כי ליגת הכדורשת בראש העין צוברת תאוצה בזכות יוזמה ברוכה של אייל ואסמונה פרץ אשר קיבלו את ברכת הדרך מחבר המועצה רזיאל אחרק שכיהן כיו"ר אגף הספורט בעיר. את התוצאות רואים בשטח.

דביר אבנט מספר: "היה כיף ונחמד. זה דורש להיות בכושר כל השנה. זה נראה קל, אבל עכשיו נוכחנו שכל הכבוד לנשים שלנו שהן בכושר מעולה. אני קמתי בבוקר וכל הגוף תפוס. השרירים ברוגז איתי... חברים אני מוריד את הכובע. כל הכבוד, זה לא קל. הן קרעו אותנו הנשים. אנחנו נתאושש גם מנטלית ובעיקר גופנית. מחכים למשחק הבא!".

אורלי, שחקנית: "זו הייתה אחת מחגיגות ט"ו באב הכי מיוחדות ומקוריות. אייל ואסמו, כל הכבוד על החשיבה והשילוב בין האקטואליה לספורט שלנו. המשחק חולל אנרגיות מדהימות וקשר בלתי אמצעי של בני הזוג שלנו למשחק. תודה תודה!".

בתמונה: הקבוצות שהשתתפו.

תאריך: 25/07/2013
גיליון: 896
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il