20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
הג'ודאי שלנו במכבייה
מאת: יהורם אלוני
הישג ספורטיבי נדיר נרשם השבוע לראש העין כאשר גל רוזמרין, מתאבק ג'ודו בן 22 מראש העין, זכה במדליית כסף בתחרות המכבייה 2013, תחרות ספורט רב-ענפית בין לאומית המתקיימת מדי ארבע שנים בישראל.

אתמול, לאחר שלושה חודשים של אימונים מפרכים בהם התאמן פעמיים ביום, שש פעמים בשבוע לקראת תחרות המכבייה, מצא עצמו גל, עומד בזירה בקרב הראשון שלו בתחרות המכבייה מול יריב מארה"ב. גל ניצל את מיומנויותיו בצורה יוצאת מן הכלל, והכריע את האמריקאי כעבור דקה אחת בלבד.

הקרב השני היה מול טל אלמוג, יריב מנבחרת ישראל. בקרב זה נאבקו שני הספורטאים במשך כמעט חמש דקות שבסופן ניצח גל בשנית, ועלה להתמודד בקרב האחרון על המקום הראשון.
בקרב האחרון על המקום הראשון התמודד גל מול יריב מברזיל. קרב זה נמשך אף הוא כחמש דקות שבסופן נקבעה תוצאת YUKO (הניקוד המינימלי הקיים בג'ודו) לטובת הברזילאי, וגל זכה במדליית כסף.

גל שהשתחרר בינואר האחרון מצה"ל, מתאמן בג'ודו מגיל 5 ב"מרכז אלרן לג'ודו". הוא כבר הספיק לזכות פעמיים במקומות הראשונים בתחרות נבחרת ישראל בג'ודו לנערים ולהשתתף בתחרויות, טורנירים ומחנות אימונים בארץ ובעולם.

כמו כן, גל אף מאמן בעצמו ב"מרכז אלרן לג'ודו" את הדור הבא של הג'ודו, בין היתר כדי לממן את האימונים וההוצאות הכרוכות בלהיות ספורטאי במשרה מלאה.
רני שמש, מאמנו של גל: "גל הוא ספורטאי מוכשר מאוד. אני מאמן אותו מגיל 5, הוא תמיד מתאמן בחריצות וביסודיות, מקפיד על טכניקות ועבודה נכונה, ואני שמח ומתרגש בשבילו על ההישג המכובד והמרשים הזה".

בתמונה: גל עם המאמן רני שמש

תאריך: 01/08/2013
גיליון: 897
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il