13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
פתרון חלקי
מאת: יהורם אלוני
חבר מועצת העיר מיכאל מלמד מבקש במכתבו לראש העירייה להעניק פתרון מושלם בנוגע להסעות לציבור החרדי.

חבר המועצה וחבר ועדת הביקורת, מיכאל מלמד, שיגר השבוע מכתב לראש העירייה בו הוא מבקש להעלות שוב את נושא ההסעות של תלמידי כיתות ח' של הציבור הדתי והחרדי בעיר, משום שלדבריו: "העירייה נותנת פתרון חלקי בלבד בסידור של הסעה רק בשעות הבוקר בלבד, פתרון שאינו לשביעות רצונם של מרבית מההורים".

במכתבו לראש העירייה, משה סיני, כותב מלמד: "להבנתי, החלטת על דעת עצמך ונתת פתרון חלקי בסידור של הסעה רק בשעות הבוקר לילדים אלה. תמוהה בעיניי האם עברה בראשך המחשבה מה קורה עם תלמיד בסוף יום לימודים ארוך ומתיש, כשהוא מוצא את עצמו נשרך ומטורטר בימי הקיץ החמים ובימות החורף הגשומים. האם אין בך רגישות מינימאלית כלפי ילדים אלה וכלפי הוריהם המודאגים". מלמד אמר השבוע ל"אינדקס אובייקטיבי": "גם לציבור הזה מגיעים תקציבים ראויים להסעות גם בשעות הבוקר וגם בסוף יום הלימודים".

כזכור, נושא ההסעות לציבור הדתי והחרדי עלה במסגרת ישיבת מליאת מועצת העיר שהתקיימה לפני כחודש ימים בעקבות בקשתם של חברי המועצה: מיכאל מלמד, רזיאל אחרק, שרי סלע, עופר בביוף ויעקב אדמוני. במהלך הישיבה השמיעו חלק מההורים בפני חברי מועצת העיר את מצוקתם הנמשכת משנת 2007, ועדיין לא נמצא פתרון לבעיית זו. במהלך הדיון ביקש חבר המועצה, מיכאל מלמד, להקצות לכך תקציב. לבקשה זו של מלמד הצטרפו חברי מועצה נוספים.

השבוע, כששנת הלימודים בפתח, ולאחר שהתברר לחבר המועצה מיכאל מלמד כי נכון להיום לא נעשתה עבודת מטה בנושא, שיגר מלמד מכתב לראש העירייה בו הוא מבקש להעלות את הנושא שוב בישיבת המליאה הקרובה "ולהביא להחלטה להעברת תקציב מידי לבעיה כאובה זו עוד לפני פתיחת שנת הלימודים". בסיום מכתבו כותב מלמד: "אם אין בידך סעיף תקציבי, אאיר את עיניך מהיכן ניתן למצוא לנושא חשוב זה מקור תקציבי".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הרשות המקומית נתנה מענה לנסיעות התלמידות לפ"ת ולבני ברק בשעות הבוקר שהן השעות הקריטית, וזו הייתה הבקשה המרכזית של ההורים שרבים מהם ברכו על כך. כן התקבלה החלטה להקים בקדנציה הבאה של ראש העיר מסגרת על תיכונית לבנות החינוך התורני, והחלטה זו מהווה בשורה חשובה לתושבי העיר".

בתמונה: מיכאל מלמד

תאריך: 08/08/2013
גיליון: 898
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il