12/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 31 תוצאות התואמות את החיפוש
יישור שיניים בלתי נראה
מאת: ד''ר שמואל עיני
כיום, עם הגברת הדגש על המראה האסתטי, ובכלל זה מראה השיניים, אנו עדים למודעות מוגברת של מבוגרים למראה השיניים.

מתרפאים מבוגרים שהנרתעים פעמים רבות מטיפול אורתודונטי הכרוך בהרכבת מכשירים הבולטים לעין, מוצאים פתרון ביישור שיניים בלתי נראה. כידוע, בשיטה הנפוצה והמקובלת ביותר ליישור השיניים מודבק המכשור (סמכים וטבעות אורתודונטיות) על המשטחים החיצוניים של השיניים. חידושים פורצי דרך ביישור השיניים מאפשרים טיפול אסתטי, קל ויעיל יותר יחסית למה שהיה נהוג קודם.

יישור שיניים פנימי בשיטת INCOGNITO (אינקוגניטו)

יישור השיניים הפנימי הינו בלתי נראה כאשר המיכשור מודבק על המשטח הפנימי (לינגואלי) של השיניים לקבלת שיניים מיושרות וחיוך מושלם. יישור שיניים בשיטת INCOGNITO היא שיטה חדשנית ומבטיחה של יישור שיניים פנימי, פרי הפיתוחים והניסיון הנצבר של השנים האחרונות, המאפשרת טיפול בסטנדרט הגבוה ביותר. במרפאה נלקחת מידה של השיניים הנשלחת למעבדה בחו"ל לייצור באמצעות מחשב של סמכים וחוטים המותאמים באופן אישי למטופל/ת. המערכת החדשה מדויקת יותר מהשיטה הפנימית הרגילה, מפחיתה טעויות אפשריות ומקצרת את משך יישור השיניים. כמו כן, ההתאמה האישית של המיכשור מאפשרת הפחתה ניכרת בהפרעה לדיבור, ויוצרת סביבה נוחה יותר לשמירה על היגיינת פה טובה ולהפרעה פחותה לחניכיים. השיטה יוקרתית ונחשבת פריצת דרך בתחום יישור השיניים. עוסקים בה רק מס' קטן של מומחים לאורתודונטיה. העלות יקרה יותר מהשיטה הרגילה עקב עלויות המעבדה הגבוהות והמיומנות הייחודית לשיטה זו.

יישור שיניים בשיטת אינביזליין

אינביזליין היא שיטת אסתטית ליישור שיניים המחליפה את הטבעות וחוטי המתכת באמצעות סדרה של מכשירים שקופים בלתי נראים (קשתיות), העשויים מפלסטיק קשיח ואינם נראים לחלוטין. כל קשתית מורכבת בפה למשך שבועיים לאורך כל שעות היממה חוץ מזמן האכילה וניקיון השיניים, ומזיזה את השיניים באופן הדרגתי. לאחר שבועיים נמסרת הקשתית הבאה בתור עד לקשתית האחרונה. רצף תזוזות השיניים של כל סדרת הקשתיות מביא לתוצאה הרצויה. שימוש בטכנולוגית מחשוב תלת ממדית ובאמצעי ייצור מדויקים מדמים את תוצאת הטיפול הרצויה לתיקון ליקוי הסגר. בנוסף לעובדה כי האינביזליין אסתטי מעצם היותו לגמרי בלתי נראה, הוא גם מקצר את משך הטיפול, היגייני, נוח ומיוצר בטכנולוגיה חדשנית בעלת דיוק רב.

יישור שיניים בשיטת אירודנטיס

אירודנטיס היא שיטה חדשנית ליישור שיניים שבה נעשה שימוש ביתי מספר שעות בערב ובְלילה, מספיק זמן כדי להגיע לתוצאת יישור שיניים מושלמת. אין באירודנטיס שימוש במכשור קבוע ממתכת או מחרסינה המודבק על השיניים, אלא בפלטה חכמה ובבקר ממוחשב. הפלטה דקה וכוללת את מצב השיניים לפני הטיפול ומצב השיניים הרצוי בתום הטיפול. בפלטה מצויה צינורית אוויר גמישה אשר מזיזה בעדינות ובאופן מבוקר את השיניים, ממצב התחלתי למצב הסופי, ע"פ תכנית הטיפול שקובע האורתודונט המטפל. יישור חדשני זה הינו טוב יותר מנקודת מבט רפואית, אפקטיבי, אינו כואב, בטוח לשימוש וגם נוח יותר. המכשיר אינו מתאים לכל המקרים של ליקויי שיניים, ועל כן ההתאמה לטיפול נקבעת ע"י הרופא המטפל.

תאריך: 15/08/2013
גיליון: 899
עמוד: 42
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il