13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
לא מוותרים
מאת: יהורם אלוני
ועד הפעולה- מטה המאבק בשכונת גבעת טל לא מתכוון להרים ידיים בנושא בעיית התחבורה בשכונה. ועד הפעולה התכנס בשבוע שעבר ודן בהמשך המאבק להשגת הפתרונות התחבורתיים בשכונה.

כזכור לפני למעלה מחודש ימים הגיעו תושבי השכונה לישיבת המליאה בה מחו כנגד כוונת העירייה להתקין פסי הרעדה בשכונה כחלק מפתרון בעיית התחבורה הקיימת בשכונה.

לאחר שככל הנראה מחאתם לא עזרה, התכנס מטה המאבק בשבוע שעבר כאשר על הפרק "המשך המאבק במדיניות העירייה". במפגש השתתפו גם נציגי הורים מבי"ס טל בשכונה. במהלכו סערו הרוחות בעקבות כוונת העירייה להקים בשכונה צמתים מרומזרים ללא התחשבות עם תושבי השכונה ותוך התעלמות מהעובדה כי גם יועץ התנועה של העירייה הצביע מפורשות על תכנון להקמת מעגל תנועה בינוני ברחוב הכרמל.

לדברי חברי מטה המאבק "במקום לגבש פתרונות אמיתיים לשיפור רווחת איכות החיים ובטיחות החיים של תושבי השכונה עושה העירייה 'קוסמטיקה ופלסטיקה' לפני הבחירות". יצוין שהתכנית לבנות כיכרות בשכונה עלתה במסגרת ישיבת המליאה על ידי חבר המועצה רזיאל אחרק שהציע לבנות כיכרות קטנות כדוגמת הכיכרות בערים הסמוכות.

רזיאל אמר כי אין צורך בהפקעת שטחים, וזאת בניגוד לדעתו של ראש העירייה שאמר כי יהיה צורך להפקיע שטחים מחצרות הבתים. צריך לציין כי מטה המאבק ביקש פגישה עם מהנדס העיר וצוותו כדי לדון בהמלצות יועץ התנועה, ובכדי להציג עמדת יועצי תנועה אותם שכרו התושבים. אולם עד לרגע זה מסרבים הגורמים המקצועיים בעירייה להיפגש עם התושבים. בימים אלה מגבש מטה המאבק את עמדתו, נערכים כינוסי תושבים ובקרוב יחריפו התושבים את מאבקם.

נציגי ועד ההורים בבי"ס טל מבקשים לקדם מספר מהלכים שמטרתם להביא את ראש העיר לסגת מתכניות ופתרונות התחבורה הבלתי הגיוניים שמציג יועץ התחבורה מטעמו.
בישיבה עלו מספר רעיונות קיצוניים שכללו בין היתר - חסימת ציר ז'בוטינסקי על ידי תושבי השכונה, השבתת הלימודים בגנים, בבי"ס טל ועוד.

בתמונה: הישיבה המדוברת

תאריך: 03/09/2013
גיליון: 902
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il