30/09/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 519 תוצאות התואמות את החיפוש
מחיל לחיל
מאת: יהורם אלוני
בימים אלה, לאחר שהסתיימה ליגת הקיץ בקט-רגל נעשים הכנות קדחתניות לפתיחת ליגת ''אבות ובנים'' ופרויקט ''אבות ובנים''.

תכנית העבודה במחלקת הספורט אותה יזם חבר המועצה רזיאל אחרק, בתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה וכיו"ר אגף הספורט, אינה עוצרת. ימים ספורים לאחר שליגת הקיץ בקט-רגל הסתיימה פועלים במרץ במחלקת הספורט בהכנות קדחתניות לפתיחת ליגת "אבות ובנים" ופתיחת פרויקט "רוכבים בראש".

ליגת "אבות ובנים" שבה מתאמנים ומשחקים יחד אבות ובניהם, פועלת מזה כארבע שנים. הליגה הוקמה ביוזמתו של חבר המועצה, רזיאל אחרק, בתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה וכיו"ר אגף הספורט.

את המיזם "אבות ובנים על המגרש" מובילה מחלקת הספורט העירונית בריכוזו של רכז הספורט גיא עגיב. במחלקת הספורט מופתעים מההיענות הרבה של האבות ומתפעלים מההתמדה ומההתלהבות. גם שופט הכדורגל איציק אדיב, מאמן ותיק ומנוסה, מציין את הרצינות של האבות, חלק חזרו לפעילות אחרי שנים.

"תוך תקופה קצרה הפכה ליגת 'אבות ובנים' בראש העין לספינת הדגל של המיזם הארצי המכונה 'אבות ובנים' על המגרש, וזאת בזכות המקצוענות המאפיינת את מחלקת הספורט העירונית", אמר השבוע גורם בכיר בעירייה.

יש לציין שלפני כשנתיים יצאו כעשרים וחמישה זוגות של הורים עם ילדיהם ליום גיבוש מלהיב שהתקיים במועדון הבאולינג בפתח תקווה בנוכחות חבר המועצה, רזיאל אחרק בתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה וכיו''ר אגף הספורט. הילדים וההורים נהנו במשך מספר שעות. בסיום המשחקים בירך סגן ראש העירייה רזיאל אחרק את המשתתפים. לאחר דברי הברכה התקיימה חלוקת פרסים לזוג המנצח במשחקים, ובסופה התכבדו המשתתפים בכיבוד שכלל פיצות ומשקה קל.

רזיאל אחרק אמר השבוע ל"ספורט אינדקס": "פרויקט 'אבות ובנים' מופעל מזה כארבע שנים על ידי מחלקת הספורט. מטרת התכנית שיזמתי בראש העין היא 'להרחיק' את הילדים מהמחשב ואת ההורים מטרדות היום, ולהפגיש אותם באטמוספרה האהובה על שניהם שהיא כידוע- פעילות משחק הכדורגל. אני מאחל לנו שפעילות זו תתרום להבנה ולאהבה בין ההורים לילדיהם".

בתמונה: "אבות ובנים" (ארכיון)

תאריך: 12/09/2013
גיליון: 903
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il