28/09/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1215 תוצאות התואמות את החיפוש
חוזרים על העבודה פעמיים
מאת: יהורם אלוני
רחוב יהודה הלוי שעבודתו נמשכת מעבר לזמן המתוכנן, נסגר שוב לאחר שהתברר כי קיימים בו ליקויים. חבר המועצה רזיאל אחרק: ''ככה זה כשאין פיקוח וניהול איכותיים''

לא פעם אנו עדים לעבודה כפולה המתבצעת על ידי קבלנים ברחבי העיר, אותם מעסיקה החברה הכלכלית של ראש העין בראשותו של ראש העיר. השבוע נסגר שוב רחוב יהודה הלוי (בואכה מכיוון רחוב שילה, ימינה) לאחר שהתברר שהתבצעה בו עבודה לקויה.

אין זו הפעם הראשונה בה אנו עדים לעבודות כפולות ברחבי העיר וזאת בגין חוסר פיקוח עירוני על העבודות שמבצעים הקבלנים. צריך לציין כי הנושא של העבודות הכפולות עלה לסדר היום הציבורי על ידי חבר המועצה וחבר ועדת הביקורת רזיאל אחרק כאשר ביקש לבצע עבודת סלילה נוספת ברחוב מנחם עמוסי עקב ליקויים חמורים שהתגלו במהלך העבודה.

לדברי רזיאל: "העבודה בוצעה ללא ניהול ופיקוח איכותיים. רק חבל שתושבי העיר יצטרכו לממן זאת מכיסם". תושבי הרחוב מלינים על העבודות האיטיות שמבצעת החברה הכלכלית ברחוב: ''העבודות מתבצעות בצורה איטית מאוד וללא פיקוח, וגורמות עוגמת נפש רבה".

זו לא הפעם הראשונה שהתושבים מתלוננים על קצב העבודות האיטי ועל היעדר הפיקוח ובשל כך ביקש חבר המועצה וחבר ועדת הביקורת רזיאל אחרק מספר פעמים מראש העירייה עוד בהיותו יו"ר אגף ההנדסה, לפקח על העבודות שהחברה הכלכלית מבצעת. לטענתו: "העדר פיקוח על העבודות יוצרת, עפ"י רוב, עבודה כפולה וחריגות בתקציב".

מהעירייה נמסר בתגובה:" לא חוזרים על עבודה פעמיים, והצגת הדברים כך היא שגויה ומטעה. הקטע שנפתח בהתחלה לתנועה בוצע עם אספלט תחתון בידיעה שבמשך הזמן יידרשו תיקונים ואספלט עליון, והוא נפתח כדי לאפשר בו תנועה עד להשלמת כל העבודות. הפיקוח על הפרויקט ברמה גבוהה ביותר. הפרויקט לקראת סיום וכבר עתה ניתן לראות את הצלחתו הן מבחינה חזותית והן מבחינה בטיחותית".

בתמונות: עובדים בכביש  והרחוב סגור

תאריך: 17/09/2013
גיליון: 904
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il