20/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 668 תוצאות התואמות את החיפוש
פותחים עונה בכדורשת
מאת: יהורם אלוני
ליגת הכדורשת בראש העין פותחת עונה שישית. בהנהלה מקווים לשחזר את העונות המוצלחות.

לאחר חמש שנים מוצלחות נפתחה השבוע העונה השישית. השחקניות חוזרות מפגרת הקיץ והחגים עם "הסכין בין השיניים" ומוכנות להסתער על הכדור. שחקניות אחדות שיחקו כדורשת גם במהלך הפגרה.

במועדון הכדורשת ובמחלקת הספורט מרוצים מאוד. למעלה מ- 200 שחקניות כבר נרשמו. אלה תשחקנה ב- 14 קבוצות: 12 קבוצות נשים, קבוצת נבחרת נערות וקבוצת נבחרת ילדות.

בהנהלה מקווים לשחזר את ההישגים של העונות הקודמות. אין ספק כי זהו אחד מהפרויקטים המוצלחים ביותר שנרשם לזכותו של חבר המועצה רזיאל אחרק שבתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה ויו"ר אגף הספורט שהעצים , יחד עם אייל פרץ, את ליגת הכדורשת בראש העין. הספורט הנשי הביא כבוד רב לעיר במשחקי הליגה הסדירה.

השחקניות מתאמנות לפחות אחת לשבוע בקבוצות המונות כ- 14 שחקניות. האימונים כיפיים ומהנים. בנוסף, מציינות השחקניות את ימי ההולדת בערבים משותפים ומבלות גם בערבי גיבוש נוספים. משחקי ידידות רבים מתנהלים. אלה מחזקים ומשפרים את הרמה המקצועית של השחקניות. ניתן לומר כי החוויה הנה ספורטיבית וחברתית כאחד.

מדובר במשחק שכבש את נשות העיר והן נהנות מחוג שעלותו נוחה לכל כיס, מזמן איכות יחד עם בנות משפחה וחברות, וכמובן ממשחק ספורטיבי מהנה. בני הזוג, הילדים והחברים מגיעים לעודד במשחקי הליגה ובמשחקי הידידות.

את הקבוצות מלווה צוות מקצועי ומנוסה ביותר: מאמנים בוגרי וינגייט, מורים לחינוך הגופני בעלי תואר שני ופרויקטורית המומחית בהקמת קבוצות ובתמיכה בהן (במקביל מתבצעת גם פעילות להעצמה נשית).

המשחק מתאים לכולן: ספורטאיות יותר או פחות, אימהות וסבתות, נערות וילדות. מתקבלות בברכה נשים שלא שחקו מעולם, נמנעו בעברן מכל משחק כדור- כולל בשיעורי הספורט במהלך בית הספר ושחוששות מההתנסות. רבות מגלות את הפוטנציאל החבוי בהן.

במועדון משחקות שחקניות רבות שגם בנותיהן משחקות בקבוצת הנערות או בקבוצת הילדות, ולכן בטורניר ידידות/ טורניר משפחות הן משחקות ביחד. הכיף הוא עצום. לקביעת אימון ניסיון חינם: אסמונה – 052-8017108

תאריך: 03/10/2013
גיליון: 905
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il