22/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1237 תוצאות התואמות את החיפוש
מניעים פוליטיים מעכבים את החנייה חינם לתושבים
מאת: יהורם אלוני
רזיאל אחרק, חבר המועצה וחבר ועדת הביקורת, טוען כי ההתעכבות במימוש הצעתו לחנייה חינם עבור תושבי העיר נובעת משיקולים פוליטיים.

חבר המועצה וחבר ועדת הביקורת רזיאל אחרק שיגר לפני כחודש ימים תזכורת ליועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת בה הוא מבקש לדעת מדוע מתעכב מימוש ההחלטה להעניק לתושבי העיר חנייה חינם בכחול-לבן? זאת כפי שהוחלט בישיבת מליאת מועצת העיר שנערכה לפני כחודשיים עפ"י הצעתו של חבר המועצה רזיאל אחרק. הוא מוסיף ושואל: מה עם אישור משרד הפנים להחלטה זו?

"החוקהועבר למשרד הפנים לפני יותר משישים יום. יש מענה?", שואל רזיאל והיועצת המשפטית משיבה כי "התבקשנו להעביר חוות דעת מהנדס תנועה. הנושא מטופל, ומקווה שחוות הדעת תועבר בימים הקרובים".

חבר המועצה רזיאל אחרק שיגר השבוע תזכורת נוספת בעניין, והיועצת המשפטית השיבה לו: "כפי שעדכנתי, התבקשנו על ידי משרד הפנים להגיש חוות דעת יועץ תנועה. בהמשך לאמור, פנינו אל מהנדס התנועה של העירייה להכנת חוות דעת הנמצאת בשלבי הכנה סופיים. אני מקווה שעוד השבוע תועבר חוות הדעת למשרד הפנים".

יש לציין כי עיכובים אלה בנושא של החנייה חינם מקשים מאוד על תושבי העיר. נתון נוסף הוא שבעיר הסמוכה פתח תקווה החליט ראש העירייה עו"ד אורי אוהד להעניק לתושבי העיר חנייה חינם עוד לפני שקיבל את אישור משרד הפנים.

חשוב לציין כי מיד לאחר שהכשיר רזיאל אחרק את מתחם החניון (בשוק העירוני) ברחוב העבודה בתוקף תפקידו כסגן ראש העירייה וכיו"ר אגף ההנדסה במטרה לפתור את מצוקת החנייה, הועבר מתפקידיו כסגן ראש העירייה וכיו"ר אגף ההנדסה והספורט בישיבת המליאה על ידי ראש העירייה משה סיני וחברי מועצת העיר.

רזיאל אחרק חבר המועצה מסר בתגובה: "הצעתי לחנייה חינם אושרה במועצת העיר לפני חמישה חודשים. משום מה נראה שמניעים פוליטיים מנסים למסמס את אישור החנייה חינם מול ההתנהלות של משרד הפנים. בעיריית פ"ת ראש העירייה לא חיכה לאישורו של משרד הפנים והפעיל פיילוט של חנייה חינם עד לאישור משרד הפנים. חבל ששוב עסקנות פוליטית וגניבת קרדיטים על עשייה, היא זו שמניעה את הפוליטיקה המקומית. כך בחנייה, בפיצולים, בספורט ובפרויקטים באגף ההנדסה".

בתמונה: כחול-לבן בעיר

תאריך: 10/10/2013
גיליון: 906
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il