19/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 668 תוצאות התואמות את החיפוש
פתיחה ברגל שמאל
מאת: יהורם אלוני
קבוצת אינדקס פתחה את העונה בהפסד חוץ לפועל פרדסיה בתוצאה 0:3

קבוצת הכדורגל אינדקס של ראש העין-אורנית פתחה את העונה בליגה ג' בהפסד חוץ לקבוצת הפועל פרדסיה בתוצאה 0:3, כפי שפתחה את העונה שעברה. אולם למרות התוצאה בהנהלת הקבוצה שבעי רצון מהמשחק עצמו בטענה כי היה שקול מאוד אך חסר מזל בהגנה, ולכן הניב שלושה שערים לרשתה של קבוצת אינדקס.

מיד עם שריקת הפתיחה תקפה קבוצת אינדקס את שערה של קבוצת הפועל פרדסיה כאשר היא מניעה את הכדור מרגל לרגל ומסכנת לא מעט את שערה של קבוצת הפועל פרדסיה. בדקה ה- 30 למשחק עלתה קבוצת הפועל פרדסיה ליתרון של 0:1 לאחר טעות קשה בהגנת קבוצת אינדקס.

למרות היתרון המשיכה קבוצת אינדקס להתקיף את שערה של הפועל פרדסיה אולם ללא הצלחה. בדקה ה- 40 למשחק עלתה שוב קבוצת הפועל פרדסיה ל- 0:2 לאחר טעות נוספת של הגנת קבוצת אינדקס. שופט המשחק אישר את השער למרות מחאת הנהלת קבוצת אינדקס בטענה כי השער הובקע מעמדת נבדל. במחצית המשחק הייתה התוצאה 0:2 לקבוצת הפועל פרדסיה. 0-2 לפרדסיה בהפסקה.

במחצית השנייה ביצע מאמן קבוצת אינדקס ראש העין-אורנית אשר שוורצבוים חילופים התקפיים. זאת על מנת להוביל ללחץ על כל המגרש מיד עם פתיחת המחצית השנייה, אולם ללא הצלחה.

בדקה ה- 50 למשחק קיבל שחקן קבוצת אינדקס ראש העין- אורנית נדב אביטן כדור ברחבת ה- 16 של הפועל פרדסיה, והכדור פגע בידו של מגן פרדסיה, כלומר: פנדל, אולם שופט המשחק לא שרק למרות מחאת הנהלת קבוצת אינדקס ראש העין-אורנית כי מדובר בפנדל ברור.

בדקה ה- 65 למשחק הגדילה קבוצת הפועל פרדסיה את היתרון ל- 0:3 לאחר שהשופט שרק לפנדל לזכות הפועל פרדסיה עבור עבירה שבוצעה ברחבה על ידי שחקן קבוצת אינדקס. את הפנדל תרגמה הפועל פרדסיה לשער ולניצחון של 0-3 במחזור הפתיחה של העונה.

כאמור, בהנהלת הקבוצה אומנם אין מרוצים מתוצאת המשחק, אבל בהחלט שבעי רצון מצורת המשחק ומהחיבור בין השחקנים. לדברי ההנהלה, השחקנים עוד יביאו לתוצאות טובות בהמשך העונה.

בתמונה: השחקנים בחימום לפני המשחק

תאריך: 24/10/2013
גיליון: 908
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il