17/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 664 תוצאות התואמות את החיפוש
מבול של שערים
מאת: יהורם אלוני
המחזור השני בליגת החורף בקט רגל סיפק דרמות רבות בין הקבוצות ומבול שערים.

המחזור השני בליגת החורף יצא השבוע לדרך וסיפק מתח רב בין הקבוצות שמרביתן שואפות להגיע לצמרת הטבלה. המשחק הראשון הפגיש את קבוצת מנצ'סטר סיטי מול קבוצת הרבנים. כבר בדקה החמישית למשחק עלתה קבוצת מנצ'סטר סיטי ליתרון של 0:1, אולם לא חלפו מספר דקות וקבוצת הרבנים הצליחה להשוות את התוצאה- 1:1 וזו תוצאת המחצית הראשונה.

מיד עם תחילת המחצית השנייה נראו התקפות מצד שתי הקבוצות במטרה לעלות ליתרון, ואכן לאחר כשלוש דקות הצליחה קבוצת הרבנים לעלות ליתרון של 1:2, יתרון שהוריד את רוח מהמפרשים בקרב שחקני קבוצת מנצ'סטר סיטי. קבוצת הרבנים ניצלה זאת כדי להבקיע שער נוסף. המשחק הסתיים בתוצאה 1:3 לקבוצת הרבנים.

במשחק השני אירחה קבוצת מנצ'סטר סיטי את קבוצת בייר מינכן למשחק מעניין ומרתק. בייר מינכן ניצלה את העייפות של שחקני מנצ'סטר סיטי ששיחקו קודם לכן, והבקיעו לרשתה ארבעה שערים. קבוצת מנצ'סטר סיטי הצליחה לצמצם רק לקראת סוף המשחק שהסתיים בתוצאה 1:4 לקבוצת בייר מינכן. צמד שערים של השחקן איתמר עמרן.

המשחק השלישי הפגיש את קבוצת צ'לסי מול קבוצת הרבנים. שתי הקבוצות ששואפות לצמרת, נתנו משחק מעניין עם הרבה מצבים ליד השער, אולם בסופו של דבר, ככל הנראה, הכושר הגופני של קבוצת צ'לסי גבר והיא ניצחה את המשחק בתוצאה 2:4. השחקן המצטיין- מאור רפאל מקבוצת צ'לסי שכבש צמד שערים לקבוצתו.

המשחק האחרון שנעל את המחזור השני בליגת החורף בקט-רגל התקיים בין קבוצת הקטלונים לקבוצת בייר מינכן. שחקני קבוצת בייר מינכן, עם כושר גופני יוצא מהכלל, עשו ככל העולה על רוחם והביסו את קבוצת הקטלונים בתוצאה 1:7 גם בזכות יכולת מצוינת של השחקנים רזיאל צנעני ואיתמר עמרן שכל אחד מהם כבש צמד שערים לזכות קבוצתם.

בתמונה: השחקנים בפעולה

תאריך: 07/11/2013
גיליון: 910
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il