24/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 168 תוצאות התואמות את החיפוש
קואליציה מגוונת
מאת: יהורם אלוני
הקואליציה העירונית כבר בפתח. הסיעות: לב (3 מנדטים), ש''ס (2 מנדטים), מר''צ (2 מנדטים), יחד (מנדט) והבית היהודי (מנדט) קרובים לסיכום הרכבת הקואליציה. סיעת ממשיכים בתנופה וסיעת עם עדיין לא השתלבו בקואליציה.

חלפו כשלושה שבועות מאז הניצחון הגדול של שלום בן-משה בראשות העירייה, וכבר מסתמנת הקואליציה העירונית שתפעל למען תושבי העיר בחמש השנים הבאות. צוות המשא ומתן בראשותו של אבינועם משה, פיני דניאל ומוטי לניאדו הצליח השבוע לייצר הבנות והסכמה עם סיעת ש"ס, מר"צ, יחד והבית היהודי עבור שיתוף פעולה להרכבת הקואליציה בחמש השנים הבאות. סיעת ממשיכים בתנופה וסיעת עם עדיין לא השתלבו בקואליציה.

עפ"י המסתמן, חבר המועצה ומספר שתיים ברשימתו של ראש העירייה שלום בן-משה: בין ציון בית אור (בנגה) ימונה למ"מ ראש העירייה. חבר המועצה מיכאל מלמד גם הוא ברשימתו של ראש העירייה שלום בן-משה ימונה לסגן ראש העירייה בשכר מלא ומחזיק תיק אגף ההנדסה.

בסיעת ש"ס ימונה יעקב אדמוני כסגן בשכר ברוטציה עם סיעת מר"צ ויקבל לידיו את מחלקת התרבות התורנית והאגף לחינוך תורני, תפקיד אותו נשא עד כה. חברו לסיעה, אבטליון בצלאלי, ימונה למחזיק תיק אגף השפ"ע. סיעת מר"צ תקבל את תיק החינוך הממלכתי לידי יו"ר הסיעה סיגל שיינמן ובנוסף סיעת מר"צ תקבל את תפקיד סגן ראש עיר בשכר ברוטציה עם סיעת ש"ס. חבר המועצה עומר שכטר (מספר שתיים ברשימה) יקבל את תיק הנוער והצעירים.

חבר המועצה רזיאל אחרק מסיעת יחד יקבל את ראשות אגף הספורט ואת ראשות התאגיד העירוני עין אפק. חבר המועצה עדי אבייני מסיעת הבית היהודי ימונה לתפקיד יו"ר המחלקה לחינוך הממלכתי הדתי והתרבות הציונית הדתית. תיק מחלקת התרבות והאגף לשירותים חברתיים נותר בשלב זה בידיו של ראש העירייה שלום בן-משה עד להודעה חדשה.

"צוות המשא ומתן מטעם סיעת לב שזה כולל את אבינועם משה, חבר המועצה לשעבר פיני דניאל ומוטי לניאדו היה קשוב מאוד לדרישתן של הסיעות השונות והכול במטרה שכולם יהיו שותפים לעשייה, אולם בסופו של דבר הצוות כנראה החליט שלא להיכנע לתכתיבים ולתנאים מראש של מפלגות מסוימות ועשו הכול כדי לשמור על הקופה הציבורית", אמר השבוע אחד מראשי הסיעות ל"אינדקס אובייקטיבי". "מנהלים משא ומתן בלי תנאים מראש", הוא סיכם.

פרישת המנהלים

נודע לנו כי בנוסף לפרישתה של מנכ"לית העירייה אירית נתן, לאחר עשר שנים בתפקיד, ככל הנראה עתידות לפרוש מתפקידיהן בימים הקרובים גם מנהלות נוספות. 

בינתיים נודע לנו כי ביום שלישי הקרוב 12/11/2013 הייתה אמורה להתקיים ישיבה חגיגית, אולם ברגע האחרון הוחלט לדחותה לתאריך 26/11/2013. לישיבה הוזמנו רב העיר- הרב עזריה בסיס, חברי מועצה מהקדנציה הקודמת ואישי ציבור.

הציבור הדתי אומר תודה

בערב שבת האחרון התכנסו עשרות אברכים ובני תורה בישיבת משכן משה ברחוב מהריק"א בעיר למסיבת הודיה לכבודו של ראש העירייה הנבחר שלום בן-משה. המסיבה אורגנה על ידי הרב סעדיה אפרים מעודה, מנהל הישיבה. במסיבה נכחו: חברי המועצה מיכאל מלמד, יעקב אדמוני ועוזיאל אשוואל. ציבור המשתתפים הופתע לשמוע דברי תורה מראש העירייה שהודה לציבור הדתי על תמיכתם בו, והבטיח לעשות הכול למען הגדלת התורה בראש העין. גם חברי המועצה מיכאל מלמד ויעקב אדמוני הודו לציבור על התמיכה וביקשו להמשיך ולהתלכד למען הציבור הדתי בעיר.

בתמונות:

1. ראש העירייה נכנס לבניין העירייה 2. סגנו, מיכאל מלמד, בשיחה עם פעילים

תאריך: 07/11/2013
גיליון: 910
עמוד: 6
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il