24/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 168 תוצאות התואמות את החיפוש
נשבעו אמונים לתושבי ראש העין
מאת: יהורם אלוני
חברי המועצה החדשים נשבעו אמונים לתושבי ראש העין בישיבת המליאה החגיגית שנערכה השבוע.

מליאת מועצת העיר התכנסה השבוע לישיבה חגיגית ראשונה כחודש לאחר הבחירות המוניציפאליות. בישיבה נשבעו אמונים חברי המועצה החדשים לתושבי ראש העין. חברי המועצה אישרו ברוב קולות את מינויו של חבר מועצת העיר בין ציון בית אור (בנגה) לתפקיד מ"מ ראש העירייה וסגן ללא שכר ואת מינויו של חבר מועצת העיר מיכאל מלמד לתפקיד סגן ראש העירייה בשכר לחמש שנים ולתפקיד יו"ר אגף ההנדסה. כמו כן אישרו חברי המועצה את מינוי סגן ראש העיר בשכר ברוטציה בין סיעת ש"ס לבין סיעת מר"צ על תפקיד הסגן השני (בין יעקב אדמוני וסיגל שיינמן) אורחי הכבוד בישיבה היו רב העיר הרב עזריה בסיס שליט"א ומפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ משה שחר ואורחים רבים.

לאינדקס נודע כי חברי המועצה מסיעת "ממשיכים בתנופה" בראשות משה סיני ומסיעת "עם" בראשות חנוך עוז שיגרו מכתב לראש העירייה בו הם מבקשים לדחות את הישיבה. במכתב נאמר: "נמסר לנו טלפונית על הכוונה להוציא זימון לישיבה ביום 19/11/2013. אנו החתומים מטה דורשים לדחות את ישיבת המועצה אשר אמורה להתקיים ביום 19/11/2013 לשבוע אחרי ביום 26/11/2013". על המכתב חתומים חברי סיעת "ממשיכים בתנופה" וחברי סיעת "ראש העין אחת ומלוכדת". היועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת דחתה את בקשתם ואמרה כי הישיבה חוקית.

הישיבה נפתחה בדברי ברכתו של ראש העירייה שלום בן-משה שבירך את נבחרי הציבור החדשים הן מסיעות הקואליציה והן מסיעות האופוזיציה ואיחל להם הצלחה בתפקידם. ראש העירייה קרא "לשיתוף פעולה בעתיד למען תושבי ראש העין". בנימה אישית פנה ראש העירייה שלום בן-משה לחברי המועצה לכבד את המעמד בישיבה חגיגית זו, "ואם למשהו מכם ישנה איזו השגה, אפשר לדחות זאת לישיבה הבאה".

מפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ משה שחר נשא דברי ברכה ואיחל לנבחרי הציבור הצלחה בתפקידם החדש. מפקד התחנה קרא לשיתוף פעולה בעתיד. גם רב העיר הרב עזריה בסיס שליט"א נשא דברי ברכה לחברי המועצה החדשים ואמר כי חלקם הגדול עושה עבודתו בהתנדבות למען ציבור התושבים שה' ישלם שכרם ויראו פרי בעמלם.

עפ"י הסכם הרוטציה ימונה מיידית ראש סיעת ש"ס בעירייה יעקב אדמוני לסגן ראש העיר בשכר עד חודש אפריל 2016 וליו"ר המחלקה לחינוך תורני ולתרבות תורנית, למעט החינוך הממלכתי דתי ותרבות תורנית ציונית שיופקד בידי חבר המועצה עדי אבייני מרשימת הבית היהודי עפ"י ההסכם הקואליציוני.

עם סיום כהונתו של יעקב אדמוני כסגן ראש העיר בשכר, יובא לאישור מועצת העיר מינויה של חברת המועצה סיגל שיינמן כסגנית ראש העיר בשכר במקומו של חבר המועצה יעקב אדמוני.

לאחר מכן אישרה המליאה את חברי ועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים בהתאם להוראות סעיף 169 ב' לפקודת העיריות. היועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת נתנה לחברי המועצה החדשים סקירה כללית על הזכויות והחובות של חברי המועצה והכללים למניעת ניגוד עניינים של נבחרי הציבור ברשויות המקומיות.

לאחר הישיבה החגיגית נערכה קבלת פנים חגיגית לנבחרי הציבור החדשים במועדון "המרתף" שם נשא ראש העירייה דברי ברכה לחברי המועצה החדשים והביע משאלה לשיתוף פעולה מלא עם כל חברי המועצה מכל סיעות הבית. מטה הצעירים בראש העין הצליח להפתיע את ראש העירייה כאשר העניק לו תשורה לרגל בחירתו לתפקיד.

בתמונות: 1. ישיבת המליאה 2. במועדון המרתף

תאריך: 21/11/2013
גיליון: 912
עמוד: 6
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il