10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
המדחן הגיע לעיר
מאת: יהורם אלוני
בימים האחרונים עובדת העירייה על התקנת מדחנים ברחובות הסמוכים לשוק העירוני וזאת בעקבות בעיות התחבורה הקשות ברחובות אלה.

תושבי הרחובות חזון איש, הגר"א, רבי עקיבא והשריון יהנו בקרוב, ככל הנראה, מצמצום בעיות התחבורה.

הצעה זו של התקנת מדחנים ברחובות הסמוכים לשוק העירוני הועלתה לפני מספר חודשים בוועדת התנועה באגף ההנדסה אולם הנושא לא יצא לפועל עד כה בגלל סיבות טכניות. רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט, העלה שוב את הנושא לסדר היום בעקבות פניות רבות של תושבים ובעקבות הכתבה שפורסמה בשבוע שעבר על בעיות התחבורה ברחוב 'חזון איש'. כזכור, העלו תושבי הרחוב טענות ולפיהן הם מוצאים עצמם בכל יום שישי מתמודדים מול נהגים המגיעים לערוך את קניותיהם בשוק העירוני הסמוך וחונים בחניות השייכות לתושבי הרחוב. יש לציין כי בעקבות פניית 'אינדקס אובייקטיבי' הבטיחה המשטרה להציב שוטרים במקום על מנת למנוע כניסת רכבים לרחוב ולאכוף את החוק האוסר כניסת רכבים לרחוב. ואכן, שוטרים הגיעו למקום והחלו בפעולות האכיפה. בשלב הבא כאמור יוצבו המדחנים, אשר יהיו פעילים רק ביום שישי. לתושבי הרחובות יונפקו מדבקות 'תושב העיר' המזכות אותם בחנייה חינם.

עוד נודע לנו כי בעיית ההסעות של תלמידי בית הספר הסמוך ל'חזון איש' תעלה לדיון בוועדת התנועה הקרובה. ככל הנראה תתקבל פשרה ולפיה האוטובוסים יורשו לחנות סמוך לבית הספר רק בשעת יציאת התלמידים מבית הספר ולא לפני כן.

לאחר זמן רב, משחררים תושבי רחובות אלו אנחת רווה. לדבריהם, "המדחנים יגרמו לתושבי החוץ להזדרז בקניות בשוק העירוני ביום שישי ובכך הם לא יפריעו לתושבי הרחוב".

מהעירייה נמסר בתגובה: "התקנת המדחנים והתמרור, תושלם יחד עם צביעת אבני שפה בכחול/לבן כנראה עד סוף חודש מרץ 2011. בכוונת רשות החניה לנפק תווי-תושב, המקנים פטור מתשלום חניה, לתושבים הגרים ברחובות בהם יסומנו אבני שפה בכחול/לבן. האכיפה במקום תבוצע בימי ו' בלבד, אך-ורק לאחר ניפוק תווי-התושב ולאחר מתן אזהרות במשך תקופה שתקבע בהמשך בהתאם להחלטת העירייה. הנושא קיבל אישור הן בוועדת תנועה מקומית והן במליאת מועצת העיר. חשוב לציין כי מהלך זה נועד כדי להבטיח לרענן מקומות חניה לתושבים בימי שישי, בהם מגיעים אורחים רבים לשוק. פרטים נוספים יפורסמו על-ידי רשות החניה בהמשך."

תאריך: 24/02/2011
גיליון: 775
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il